EcoToolsTextured Face Roller masážní váleček na obličej

EcoTools Textured Face Roller masážní váleček na obličej
EcoTools Textured Face Roller masážní váleček na obličej
masážní váleček na obličej
453

Kód: ECT01461 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 29. 10. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 29. 10. 2021

Popis EcoTools Textured Face Roller

Překročte hranice krásy.

Objevte kouzlo domácího ošetření pleti a vytvořte si vlastní rituál krásy. Masážní váleček na obličej EcoTools Textured Face Roller je navržen tak, aby pomáhal aktivním složkám obsaženým ve vaší kosmetické rutině, pronikat do hlubších vrstev pleti.

Dopřejte si s válečkem EcoTools jemnou masáž obličeje a užijte si tento magický zkrášlovací rituál.

Vlastnosti:

  • napomáhá vstřebávání účinných látek, pleťových sér a masek
  • podporuje lymfatické proudění a zlepšuje krevní oběh
  • dodává pleti energii
  • rozjasňuje pleť

Jak používat:
Před samotnou masáží obličeje naneste na pleť svůj oblíbený krém, sérum či olej. Válečkem poté přejíždějte po pleti vždy směrem nahoru. Začněte u brady a rolujte směrem k linii vlasů. Pro ty nejlepší výsledky přiložte na pleť oblíbenou plátýnkovou masku a jemně po ní přejíždějte vždy směrem od středu tváře ven. Zvolte jen takový tlak, jaký vám bude příjemný.

Důležitá upozornění:

Hořlavé.
Celý text

O značce EcoTools

Značka EcoTools je známá svým šetrným přístupem k přírodě a klade důraz na souznění kosmetiky a životního prostředí. Jedinečné kosmetické štětce EcoTools jsou proto vyráběny ze surovin, které jsou rychle obnovitelé a mají tak mají malý dopad na přírodní zdroje.
Rukojeti štětců EcoTools jsou vyrobeny z bambusu a kvůli získávání štětin netrpí žádná zvířata, protože jsou vyrobeny ze syntetických taklonových vláken. Kovová objímka, která spojuje vlákna s násadou je vyrobena z recyklovaných hliníkových plechovek.
Součástí sortimentu značky EcoTools jsou nejen populární kosmetické štětce, ale také další jedinečné kosmetické doplňky a pomůcky jako jsou např. nalepovací řasy, masážní rukavice, čisticí houbičky, peelingové žínky a další. Dopřejte si skutečnou kvalitu, která je v souladu s přírodou!

Recenze EcoTools Textured Face Roller