EcoToolsRose Quartz Mini Roller masážní pomůcka na obličej

EcoTools Rose Quartz Mini Roller masážní pomůcka na obličej
EcoTools Rose Quartz Mini Roller masážní pomůcka na obličej
masážní pomůcka na obličej
302

Kód: ECT01462 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 29. 10. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 29. 10. 2021

Popis EcoTools Rose Quartz Mini Roller

Podlehněte kouzlu masážních válečků a objevte sílu přírodních kamenů. Masážní váleček na obličej EcoTools Rose Quartz Mini Roller stimuluje krevní oběh, čímž napomáhá snížit otoky v obličeji. Masážní hlavici tvoří přírodní růženín, o kterém je známo, že podporuje zdravou sebelásku.

Uvolněte napjaté obličejové svaly a dopřejte si jemnou masáž s válečkem Rose Quartz Mini Roller v cestovní verzi a užijte si tento magický rituál kdekoli se zrovna nacházíte.

Vlastnosti:

  • podporuje cirkulaci krve a dodává pleti pružnost
  • zlepšuje vstřebávání pleťového séra, krému či oleje
  • zmírňuje váčky pod očima
  • uvolňuje napětí pleti

Jak používat:
Před masáží obličeje naneste na pleť svůj oblíbený krém, sérum či olej. Válečkem poté přejíždějte po pleti vždy směrem nahoru. Začněte u brady a rolujte směrem k linii vlasů. Pokračujte v tomto pohybu po celém obličeji a krku. Zvolte jen takový tlak, jaký vám bude příjemný.

Notino tip:
Pokud si přejete odstranit otoky, uložte váleček do chladničky. Když jen naopak nahřejete, můžete si užít příjemnou relaxační masáž otevírající póry.

Důležitá upozornění:

Hořlavé.
Celý text

O značce EcoTools

Značka EcoTools je známá svým šetrným přístupem k přírodě a klade důraz na souznění kosmetiky a životního prostředí. Jedinečné kosmetické štětce EcoTools jsou proto vyráběny ze surovin, které jsou rychle obnovitelé a mají tak mají malý dopad na přírodní zdroje.
Rukojeti štětců EcoTools jsou vyrobeny z bambusu a kvůli získávání štětin netrpí žádná zvířata, protože jsou vyrobeny ze syntetických taklonových vláken. Kovová objímka, která spojuje vlákna s násadou je vyrobena z recyklovaných hliníkových plechovek.
Součástí sortimentu značky EcoTools jsou nejen populární kosmetické štětce, ale také další jedinečné kosmetické doplňky a pomůcky jako jsou např. nalepovací řasy, masážní rukavice, čisticí houbičky, peelingové žínky a další. Dopřejte si skutečnou kvalitu, která je v souladu s přírodou!

Recenze EcoTools Rose Quartz Mini Roller