EcoTools Face Tools

kosmetická sada (pro ženy)

EcoTools Face Tools kosmetická sada (pro ženy)
EcoTools Face Tools kosmetická sada (pro ženy)
EcoTools Face Tools kosmetická sada (pro ženy)
439

Kód: ECT01375 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: mini houbička na make-up pro korekci začervenání (zelená) + mini houbička na make-up pro korekci tmavých kruhů (růžová) + mini houbička na make-up pro korekci mdlé pleti (fialová) + mini houbička na make-up pro korekci tmavých skvrn (oranžová)

ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 18. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 18. 2. 2019
EcoTools Face Tools
| 439

Vlastnosti

Typ sady
kosmetická sada

O značce EcoTools

Značka EcoTools je známá svým šetrným přístupem k přírodě a klade důraz na souznění kosmetiky a životního prostředí. Jedinečné kosmetické štětce EcoTools jsou proto vyráběny ze surovin, které jsou rychle obnovitelé a mají tak mají malý dopad na přírodní zdroje.
Rukojeti štětců EcoTools jsou vyrobeny z bambusu a kvůli získávání štětin netrpí žádná zvířata, protože jsou vyrobeny ze syntetických taklonových vláken. Kovová objímka, která spojuje vlákna s násadou je vyrobena z recyklovaných hliníkových plechovek.
Součástí sortimentu značky EcoTools jsou nejen populární kosmetické štětce, ale také další jedinečné kosmetické doplňky a pomůcky jako jsou např. nalepovací řasy, masážní rukavice, čisticí houbičky, peelingové žínky a další. Dopřejte si skutečnou kvalitu, která je v souladu s přírodou!