530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Ecodenta Kalident

bělicí zubní pasta pro svěží dech

Ecodenta Kalident bělicí zubní pasta pro svěží dech
Ecodenta Kalident bělicí zubní pasta pro svěží dech
Ecodenta Kalident bělicí zubní pasta pro svěží dech
100 ml
123

Kód: ECD0012 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Ecodenta Kalident
100 ml | 123

Popis kosmetiky Ecodenta Kalident

Zubní pasta Ecodenta Kalident je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.

Vlastnosti:

  • bělí zuby
  • nedře zuby
  • zaručuje šetrnost k zubní sklovině
  • působí proti zubnímu kameni
  • osvěžuje dech

Jak používat:
Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. Používejte podle přiloženého návodu.

O značce Ecodenta

Zubní pasty nabízené pod značkou Ecodenta jsou výsledkem propojení moderní vědy a přírody. Jsou vyrobeny z přírodních látek, které jsou zdraví prospěšné a neškodí životnímu prostředí. Pasty neobsahují pěnivé ani abrazivní složky, peroxid, SLS nebo parabeny.

Přípravky Ecodenta byly vytvořené ve spolupráci s Litevskou univerzitou lékařských věd a jsou testované zubními lékaři. Jednotlivé výrobky jsou vždy obohaceny o účinné látky z vybraných rostlin, které rychle a velmi šetrně pomáhají eliminovat problémy se zuby nebo dásněmi. Nechybí v nich ani přírodní zdroj kalcia kalident, který zaceluje prasklinky a poškozený povrch zubů, předchází vzniku zubního kazu a má přirozené dezinfekční účinky.

Pasty obsahují také aktivní látku teavigo, která se nachází v zeleném čaji a její účinky jsou vědecky prokázané. Tato látka má antibakteriální účinek, chrání zuby před zubním kamenem a zanechává v ústech dlouhodobý pocit svěžesti. Chraňte svůj chrup pravidelným čištěním a kvalitní zubní pastou!