E style Waterproof Lip Liner

voděodolná tužka na rty

E style Waterproof Lip Liner voděodolná tužka na rty
E style Waterproof Lip Liner voděodolná tužka na rty
odstín 03 Dark Chocolate 1,4 g

Kód: EYT0084 | Toto zboží není momentálně k dispozici
E style Waterproof Lip Liner
odstín 03 Dark Chocolate 1,4 g

Popis kosmetiky E style Waterproof Lip Liner

Voděodolná tužka na rty E Style Waterproof Lip Liner zůstává na rtech i po kontaktu s vodou a zajistí vašim rtům svůdný vzhled.

Vlastnosti:

  • po pár sekundách po aplikaci má voděodolný efekt
  • hydratuje rty a zamezuje jejich vysoušení
  • zanechává ostrou a přirozenou linku
  • barevné pigmenty dobře ulpívají na rtech

Jak aplikovat:
Vykreslete tenkou linku od středu rtů a pokračujte po vnější hraně ke koutkům. Následně naneste na rty svou oblíbenou rtěnku nebo lesk na rty.

Vlastnosti

Voděodolné
voděodolné

O značce E style

Česká firma Chris cosmetics působí na trhu od roku 1992. Zabývá se výrobou, kompletací, distribucí a prodejem dekorativní kosmetiky. Nová řada dekorativní kosmetiky E style byla uvedena na trh v roce 2014. Představuje spojení krásy a elegance s prvotřídní kvalitou a cenovou dostupností. Je určena pro ženy všech věkových skupin, jejichž přirozenou krásu zvýrazňuje.
Firma se zaměřila především na pečlivý výběr jednotlivých komponentů, jež zaručují vysokou kvalitu. Veškeré produkty E style jsou podrobovány laboratornímu testování a přísným kontrolám v souladu s evropskými normami a legislativou EU. Produkce plně respektuje životní prostředí, testy nejsou prováděny na zvířatech a výrobky neobsahují složky živočišného původu.
Společnost Chris cosmetics je zapojena do systému EKO KOM. Vyzkoušejte kvalitní líčení z řady E style, a buďte krásná každý den!