Durex Pleasure Me kondomy s vroubky a výstupky zvyšující stimulaci

   Značka: Durex

   Varianty Durex Pleasure Me

   • Durex Pleasure Me kondomy s vroubky a výstupky zvyšující stimulaci (Pleasure Me - Love Sex) 3 Kskondomy s vroubky a výstupky zvyšující stimulaci 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    (Pleasure Me - Love Sex) 3 Ks
    Kód: DRE1963

   Nahoru

   Popis kosmetiky Durex Pleasure Me

   Hodnocení

   Jednoduchost aplikace

   Kosmetická kvalita

   Spokojenost s výsledkem

   Popis:

   Kondomy Durex Pleasure Me zajistí intenzivnější stimulaci jak pro vás, tak vaši partnerku, díky speciálně navrženému tvaru se specifickým rozmístěním vroubků a výstupků. Tyto vroubky jsou umístěny u spodní časti kondomu tak, aby dráždily klitoris. Výsledkem vyjímečného způsobu výroby kondomů Durex Pleasure Me je jejich vylepšená vůně. Nic vás tak nebude nepříjemně vyrušovat od naprostého uvolnění a vychutnaní si vašich intimních prožitků!

   Vlastnosti:

   • nominální šířka 56 mm
   • průsvitný, lubrikovaný, s rezervoárkem na konci
   • vroubky a výstupky zvyšují stimulaci
   • easy on tvar
   • dermatologicky testováno

   • 100% elektronicky testováno

   Uchovávání:

   Uchovávejte na suchém, chladném místě, chraňte před přímým slunečním světlem.

   Nahoru

   O značce Durex

   Značka Durex přispívá ke zdravému a spokojenému sexuálnímu životu lidí po celém světě již 80 let. Za tuto dobu firma získala celou řadu zkušeností a své produkty dovedla k maximální kvalitě. V současné době je společnost Durex předním výrobcem kondomů a produkty firmy se prodávají ve více než 150 zemích světa. Kromě kondomů jsou součástí sortimentu Durex také kvalitní lubrikační gely umocňující sexuální požitek. Filozofií značky Durex je přinášet lidem to nejlepší, co sexuální život může poskytnout a zároveň zajistit ochranu lidského zdraví. Firma Durex proto velice často spolupracuje se specialisty z oblasti zdravotní péče a s různými organizacemi včetně Světové zdravotnické organizace, UNAIDS a Populačního fondu OSN.Cílem společnosti Durex je podpořit sexuální zdraví a vyzdvihnout důležitost používání kondomů jako účinné ochrany proti pohlavně přenosným chorobám. Název Durex je zkratka tří slov, která vyjadřují tři základní charakteristiky výrobků firmy: DUrability (trvanlivost), Reliability (spolehlivost) a EXcellence (dokonalost).

    

   Nahoru

   Hodnocení Durex Pleasure Me

   Co si o Durex Pleasure Me myslíte vy?

   Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


   Hodnocení *

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší   nivea loreal 20%