Durex Play Very Cherry lubrikační gel s třešňovou příchutí

 • Durex Play Very Cherry lubrikační gel s třešňovou příchutí
   více

  Varianty Durex Play Very Cherry

  • Durex Play Very Cherry lubrikační gel s třešňovou příchutí 50 mllubrikační gel s třešňovou příchutí 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   50 ml
   Kód: DRE1674

  Nahoru

  Popis kosmetiky Durex Play Very Cherry

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Vlastnosti

  Atributy

  zdravotnický prostředek

  Konzistence

  gel

  Pokožka

  pro všechny typy pokožky

  Popis:

  Lubrikační gel s třešňovou příchutí Durex Play Very Cherry je hladký na dotek a má sladkou a lahodnou chuť ovoce. Naneste ho kdykoli a kamkoli se vám zlíbí. Lubrikant Play Very Cherry je velmi lahodný, ochucený, intimní lubrikační gel.  Neobsahuje žádný cukr, a tak nemusíte mít výčitky svědomí a můžete si ho neomezeně užívat! Lubrikant pomůže okořenit váš sexuální život. Občas, i když se cítíte sexy, vaše tělo nemusí vždy vyprodukovat tolik vlhkosti, kolik potřebujete, tak přidejte trochu lubrikantu pro  smyslnost. Lubrikanty se dají kombinovat s vibrátory nebo stimulátory, pokud vám jde o ještě větší smyslnost. Na lubrikanty Durex se může spolehnout, dají se používat i s kondomy!

  Účinky:

  • jemná hedvábná textura
  • vhodný při používání erotických pomůcek
  • dlouhodobá výdrž
  • snižuje riziko výskytu poranění
  • zvláčňuje sliznici

  Složení:

  • vodní báze
  • třešňová příchuť

  Jak aplikovat:

  Odstraňte víčko, otočte pumpičkou, jemně zmáčkněte a hladce naneste lubrikant kamkoli budete chtít. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí, okamžitě důkladně vypláchněte vodou. V případě podráždění nebo nepříjemných pocitů přestaňte lubrikant používat. Uchovávejte na suchém, chladném místě, chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

  Nahoru

  O značce Durex

  Značka Durex přispívá ke zdravému a spokojenému sexuálnímu životu lidí po celém světě již 80 let. Za tuto dobu firma získala celou řadu zkušeností a své produkty dovedla k maximální kvalitě. V současné době je společnost Durex předním výrobcem kondomů a produkty firmy se prodávají ve více než 150 zemích světa. Kromě kondomů jsou součástí sortimentu Durex také kvalitní lubrikační gely umocňující sexuální požitek. Filozofií značky Durex je přinášet lidem to nejlepší, co sexuální život může poskytnout a zároveň zajistit ochranu lidského zdraví. Firma Durex proto velice často spolupracuje se specialisty z oblasti zdravotní péče a s různými organizacemi včetně Světové zdravotnické organizace, UNAIDS a Populačního fondu OSN.Cílem společnosti Durex je podpořit sexuální zdraví a vyzdvihnout důležitost používání kondomů jako účinné ochrany proti pohlavně přenosným chorobám. Název Durex je zkratka tří slov, která vyjadřují tři základní charakteristiky výrobků firmy: DUrability (trvanlivost), Reliability (spolehlivost) a EXcellence (dokonalost).

   

  Nahoru

  Hodnocení Durex Play Very Cherry

  Co si o Durex Play Very Cherry myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší  Menu