DurexNaturals Hyaluro lubrikační gel

Durex Naturals Hyaluro lubrikační gel
Durex Naturals Hyaluro lubrikační gel
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
300

Ušetříte 47%
100 ml
158

Kód: DRE04517 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
pátek 29. 10. 2021
Osobní odběr
pátek 29. 10. 2021

Popis Durex Naturals Hyaluro

Zpříjemněte si své milostné hrátky. Lubrikační gel Durex Naturals Hyaluro se postará o váš komfort a maximální intimní prožitek.

Vlastnosti:

  • eliminuje nepříjemnosti spojené s nedostatečnou lubrikací
  • umožňuje příjemné prožití intimních chvil
  • hedvábně jemná textura

Složení:

  • vhodné pro použití s kondomem
  • bez parfemace

O značce Durex

Značka Durex přispívá ke zdravému a spokojenému sexuálnímu životu lidí po celém světě již 80 let. Za tuto dobu firma získala celou řadu zkušeností a své produkty dovedla k maximální kvalitě. V současné době je společnost Durex předním výrobcem kondomů a produkty firmy se prodávají ve více než 150 zemích světa. Kromě kondomů jsou součástí sortimentu Durex také kvalitní lubrikační gely umocňující sexuální požitek.
Filozofií značky Durex je přinášet lidem to nejlepší, co sexuální život může poskytnout a zároveň zajistit ochranu lidského zdraví. Firma Durex proto velice často spolupracuje se specialisty z oblasti zdravotní péče a s různými organizacemi včetně Světové zdravotnické organizace, UNAIDS a Populačního fondu OSN.
Cílem společnosti Durex je podpořit sexuální zdraví a vyzdvihnout důležitost používání kondomů jako účinné ochrany proti pohlavně přenosným chorobám. Název Durex je zkratka tří slov, která vyjadřují tři základní charakteristiky výrobků firmy: DUrability (trvanlivost), Reliability (spolehlivost) a EXcellence (dokonalost).

Recenze Durex Naturals Hyaluro