DurexFeel Thin Ultra kondomy

Durex Feel Thin Ultra kondomy
Durex Feel Thin Ultra kondomy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
380

Ušetříte 35%
10 ks
245

Kód: DRE04539 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Durex Feel Thin Ultra

Pro maximální rozkoš bez rizika. Kondomy Durex Feel Thin Ultra vám poskytnou spolehlivou ochranu, díky které si můžete užívat intimní chvíle bez obav.

Vlastnosti:

  • rychle a snadno se nasazují
  • tak tenké, že je téměř neucítíte
  • přizpůsobí se malé i velké šířce

O značce Durex

Značka Durex přispívá ke zdravému a spokojenému sexuálnímu životu lidí po celém světě již 80 let. Za tuto dobu firma získala celou řadu zkušeností a své produkty dovedla k maximální kvalitě. V současné době je společnost Durex předním výrobcem kondomů a produkty firmy se prodávají ve více než 150 zemích světa. Kromě kondomů jsou součástí sortimentu Durex také kvalitní lubrikační gely umocňující sexuální požitek.
Filozofií značky Durex je přinášet lidem to nejlepší, co sexuální život může poskytnout a zároveň zajistit ochranu lidského zdraví. Firma Durex proto velice často spolupracuje se specialisty z oblasti zdravotní péče a s různými organizacemi včetně Světové zdravotnické organizace, UNAIDS a Populačního fondu OSN.
Cílem společnosti Durex je podpořit sexuální zdraví a vyzdvihnout důležitost používání kondomů jako účinné ochrany proti pohlavně přenosným chorobám. Název Durex je zkratka tří slov, která vyjadřují tři základní charakteristiky výrobků firmy: DUrability (trvanlivost), Reliability (spolehlivost) a EXcellence (dokonalost).

Recenze Durex Feel Thin Ultra