Dueto Parfums Uber

parfémovaná voda unisex 100 ml

Dueto Parfums Uber parfémovaná voda unisex 100 ml
Dueto Parfums Uber parfémovaná voda unisex 100 ml
Dueto Parfums Uber parfémovaná voda unisex 100 ml
Dueto Parfums Uber parfémovaná voda unisex 100 ml
Dueto Parfums Uber parfémovaná voda unisex 100 ml
Dueto Parfums Uber parfémovaná voda unisex 100 ml
Kód: DUP0562 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dueto Parfums Uber
parfémovaná voda unisex 100 ml

Popis parfému Dueto Parfums Uber

Uber je dřevitá kořenitá parfémovaná voda pro muže a ženy. Pochází z dílny mladé americké nikové (niche) urbanistické značky vysoce kvalitních a moderních parfémů, čerpajících inspiraci ze současné kosmopolitní společnosti vyznávající novost a rychle proměnlivé trendy. Parfémovaná voda Dueto Parfums Uber je novou, zásadním způsobem „cool“ vůní, vytvořenou na oslavu pátého výročí vzniku značky.

Parfémovaná voda Dueto Parfums, přímo nabitá vysoce aromatickými ingrediencemi, je hřejivým, hlubokým a velmi trvalým parfémem. Vonná kompozice se v hlavě otevírá akordy zázvoru a koriandru, provázenými zeleným nahořkle bylinným aroma pelyňku (artemisia). V srci zavoní labdanum, vetiver a pelargonie a základ tvoří dřevo oud, pižmo, jantar a pačuli. Dueto Parfums Uber vytvořil renomovaný návrhář parfémů Michel Girarda originální kompozice této parfémované vody mistrně spojuje svěže kořenité, aromatické a dřevité stránky do celkové vůně, která je naprosto nezaměnitelná, nepřehlédnutelná a nezapomenutelná.

Dueto Parfums Uber, značkou označovaná jako „naprosto vrcholný parfém pro ty nejvíce ’cool’ zákazníky“, nadchne také svým poutavým ikonickým balením. Tmavý flakon, zdobený zářivě oranžovými nápisy se jmény nejvýznamnějších světových měst, doplňuje lesklá krabička se stejnými motivy.

Parfémovanou vodu Dueto Parfums Uber, hodící se pro celodenní i večerní nošení po celý rok, si oblíbí zejména ženy a muži, kteří mají rádi originální dřevitě kořenité parfémy, moderně interpretující legendární prvky. A stejně jako ostatní vůně mladé urbanistické značky inspirované současným životem a dynamikou provázaných světových měst si také Uber získá zákazníky vyznávající moderní městský životní styl a libující si ve skvělé módě („hype&cool“).

Dueto Parfums Uber – moderní urbanistická óda na celou řadu klasických vonných tonů.

Složení

Hlava
koriandr, pelyněk, zázvor
Srdce
labdanum, vetiver
Základ
agarové dřevo, ambra, pačuli, pižmo
Druh vůně
dřevitá, kořenitá

O značce Dueto Parfums

Parfémy Dueto Parfums | Dueto Parfums - vůně inspirované moderním kosmopolitním světem. Dueto Parfums, mladá americká značka nikových (niche) parfémů, čerpá inspiraci z moderní komunikační společnosti. Ve spojení s nejšpičkovějšími návrháři parfémů vytváří z  nejkvalitnějších ingrediencí vůně vyznačující se nekompromisní kvalitou a ztělesňující vždy ty nejžhavější celosvětové trendy.
Dueto Parfums založili v roce 2010 čtyři obyvatelé různých světových metropolí, kteří se rozhodli spojit síly a talent, aby přivedli na svět urbanistickou značku parfémů s ambicí vytvářet vůně pro lidi libující si ve skvělé módě („hype & cool“).
Parfémy Dueto Parfums jsou inspirovány moderní společností vyznávající novost a rychle proměnlivé trendy. Značka ve své tvorbě odráží skutečnost svého zrození do doby, kdy celý svět je urbanizovaný a téměř bez hranic propojený moderními komunikačními prostředky, jako jsou elektronická pošta nebo sociální sítě. Pracuje s globálními trendy, které jsou tím, co právě „musíte mít“, od Paříže po Tokio, od New York City po Sao Paulo. Dueto Parfums se řídí filozofií, že jsou to velká města po celém světě, která řídí novou kosmopolitní kulturu, energii a přístup celého světa. Parfémy značky Dueto Parfumes zachytávají ty nejžhavější nastupující trendy a jsou vytvářeny tak, jako módní návrháři tvoří oděvy. Odráží se v nich dynamika světových měst, jsou magickými vůněmi dneška a zítřka. Vůně Dueto Parfums jsou vytvářeny ve spolupráci s návrháři vůní Ursulou Wandel, Olivierem Pescheux a Soniou Constant. První z nich, květinovo-dřevitě-pižmový parfém City Oud pro muže a ženy, je z roku 2010, a zatím nejnovější (taktéž unisex) parfém Citiver, charakterizovaný jako dřevitě aromatický, spatřil světlo světa v roce 2013. Dueto Parfums – urbanistické vůně současného kosmopolitního světa, vůně moderní společnosti stále toužící po něčem novém

Recenze Dueto Parfums Uber

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!