Dueto Parfums Lady Coolparfémovaná voda pro ženy

Dueto Parfums Lady Cool parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Dueto Parfums Lady Cool parfémovaná voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: DUP0558 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Dueto Parfums Lady Cool
Složení

Dueto Parfums Lady Cool je květinovo dřevitá parfémovaná voda pro ženy. Tato svobodomyslná vůně vypráví příběh moderní ženy v dnešním kosmopolitním světě. Pochází z dílny americké nikové (niche) urbanistické značky vysoce kvalitních a moderních parfémů, čerpajících inspiraci ze současné kosmopolitní společnosti vyznávající novost a rychle proměnlivé trendy.

Parfémovaná voda Dueto Parfums Lady Cool je vůní inspirovanou moderní městskou ženou a její osobností. Otevírá se svěžími květinovými a sladkými tóny, aby se následně rozvinula v přetrvávající hřejivé dřevité akordy  obohacené aromatem pižma. V hlavě vůně Lady Cool nalezneme unikátní cedrát (druh citrusu), hrušku (Nashi), a kardamom. V srdci zavoní růže a květy pomerančovníku a základ tvoří santalové dřevo, fazole tonka, vanilka a pižmo. Celková vonná kompozice je - stejně jako moderní žena, kterou se inspiruje - kosmopolitní, přitažlivá, okouzlující a stylová. Žena typu „Lady Cool“ nenásleduje slepě trendy, ale přetváří si je ve vlastní unikátní živý styl. Tu pravou vůni pro ni pod značkou Dueto Parfums vytvořil renomovaný návrhář parfémů Olivier Pescheux.

Na základě inspirace moderní svébytnou ženou, která může žít Paříži, New Yorku, Londýně, Tokiu nebo jakékoli jiném západní či východní metropoli, vznikl parfém Dueto Parfums Lady Cool. Parfém ztělesňující dámu, která je naprosto „cool“ a se kterou si každý přeje navázat spojení a trávit s ní čas. Vůně Lady Cool dodá vašim hektickým dnům svěží nádech svobody a skvěle doplní moderní životní styl. Nadchne také svěžím ženským balením v úchvatné metalické růžové barvě.

Parfémovanou vodu Dueto Parfums Lady Cool pro aktivní, moderním způsobem komunikativní, svěží a velmi ženské dámy si oblíbí zejména zákaznice, které mají rády vlastní styl, založený na moderních urbanistických a kosmopolitních prvcích. A stejně jako ostatní vůně mladé urbanistické značky inspirované současným životem a dynamikou provázaných světových měst si také Lady Cool získá zákazníky vyznávající moderní městský životní styl a libující si ve skvělé módě („hype & cool“).

Dueto Parfums Lady Cool – vůně moderní kosmopolitní svobodomyslné ženy.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kardamom, hruška, citron
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
tonka fazole, pižmo, vanilka, santalové dřevo
Druh vůně
orientální, květinová

Napsali jsme o Dueto Parfums Lady Cool
Články

O značce Dueto Parfums

p>Parfémy Dueto Parfums | Dueto Parfums - vůně inspirované moderním kosmopolitním světem. Dueto Parfums, mladá americká značka nikových (niche) parfémů, čerpá inspiraci z moderní komunikační společnosti. Ve spojení s nejšpičkovějšími návrháři parfémů vytváří z  nejkvalitnějších ingrediencí vůně vyznačující se nekompromisní kvalitou a ztělesňující vždy ty nejžhavější celosvětové trendy.
Dueto Parfums založili v roce 2010 čtyři obyvatelé různých světových metropolí, kteří se rozhodli spojit síly a talent, aby přivedli na svět urbanistickou značku parfémů s ambicí vytvářet vůně pro lidi libující si ve skvělé módě („hype & cool“).
Parfémy Dueto Parfums jsou inspirovány moderní společností vyznávající novost a rychle proměnlivé trendy. Značka ve své tvorbě odráží skutečnost svého zrození do doby, kdy celý svět je urbanizovaný a téměř bez hranic propojený moderními komunikačními prostředky, jako jsou elektronická pošta nebo sociální sítě. Pracuje s globálními trendy, které jsou tím, co právě „musíte mít“, od Paříže po Tokio, od New York City po Sao Paulo. Dueto Parfums se řídí filozofií, že jsou to velká města po celém světě, která řídí novou kosmopolitní kulturu, energii a přístup celého světa. Parfémy značky Dueto Parfumes zachytávají ty nejžhavější nastupující trendy a jsou vytvářeny tak, jako módní návrháři tvoří oděvy. Odráží se v nich dynamika světových měst, jsou magickými vůněmi dneška a zítřka. Vůně Dueto Parfums jsou vytvářeny ve spolupráci s návrháři vůní Ursulou Wandel, Olivierem Pescheux a Soniou Constant. První z nich, květinovo-dřevitě-pižmový parfém City Oud pro muže a ženy, je z roku 2010, a zatím nejnovější (taktéž unisex) parfém Citiver, charakterizovaný jako dřevitě aromatický, spatřil světlo světa v roce 2013. Dueto Parfums – urbanistické vůně současného kosmopolitního světa, vůně moderní společnosti stále toužící po něčem novém

Recenze Dueto Parfums Lady Cool