Dueto Parfums City Oudparfémovaná voda unisex

Dueto Parfums City Oud parfémovaná voda unisex 100 ml
Dueto Parfums City Oud parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: DUP0561 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Dueto Parfums City Oud
Složení

Dueto Parfums City Oud je květinovo dřevitá parfémovaná voda pro muže a ženy. Tato magická vůně je moderní intepretací legendární komponenty arabských parfémů  - dřeva oud, známého pod mnoha názvy. Pochází z dílny americké nikové (niche) urbanistické značky vysoce kvalitních a moderních parfémů, čerpajících inspiraci ze současné kosmopolitní společnosti vyznávající novost a rychle proměnlivé trendy.

Parfémovaná voda Dueto Parfums City Oud je moderní poctou luxusní vůni dřeva oud, zvaného taky orlí dřevo či agarwood. Pod heslem „OUD je nová černá ve světě parfémů“ transformovala značka Dueto Parfums tuto nesmírně cennou tradiční vonnou komponentu ve vysoce moderní parfém nesoucí se na „vintage“ vlně.  V hlavě vůně City Oud nalezneme tóny šafránu a skořice, tělo tvoří růže absolut, kadidlo a cedrové dřevo a luxusní základ sestává právě z pryskyřičnatého voňavého dřeva oud, doplněného pačuli a sladkou balzámově dřevitou vůní dřeva amyris. Celková vzácná vonná kompozice, která se dá nazvat urbanistickou fúzí kolem tématu vzácného dřeva oud, byla vytvořena renomovaným návrhářem parfémů Olivierem Pescheux. Přináší magické tóny legendární subtropické dřeviny aquilárie v podobě vytvořené na míru západním městským zákazníkům.

Na základě inspirace vzácnými dávnými arabskými parfémy ve spojení s těmi nejžhavějšími trendy dneška i zítřka vznikl unikátní a vzácný parfém Dueto Parfums City Oud. Vůně City Oud dodá vašim hektickým dnům dlouhotrvající metropolitně-orientální nádech a skvěle doplní moderní životní styl. Nadchne také ikonickým balením rozehrávajícím motiv tmavého kódu s rudými názvy měst připomínajícími kosmopolitní založení vůně a názvem parfému vyvedeném ve zlatě – připomínkou vzácnosti a cennosti hlavní komponenty.

Parfémovanou vodu Dueto Parfums City Oud, hodící se pro celodenní i večerní nošení, si oblíbí zejména ženy a muži, kteří mají rádi originální parfémy, moderně interpretující legendární prvky. A stejně jako ostatní vůně mladé urbanistické značky inspirované současným životem a dynamikou provázaných světových měst si také City Oud získá zákazníky vyznávající moderní městský životní styl a libující si ve skvělé módě („hype & cool“).

Dueto Parfums City Oud – moderní urbanistická óda na legendární dřevo oud.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
skořice, šafrán
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
cedr, růže, kadidlo
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
agarové dřevo, amyris, pačuli
Druh vůně
květinová, dřevitá

Napsali jsme o Dueto Parfums City Oud
Články

O značce Dueto Parfums

Parfémy Dueto Parfums | Dueto Parfums - vůně inspirované moderním kosmopolitním světem. Dueto Parfums, mladá americká značka nikových (niche) parfémů, čerpá inspiraci z moderní komunikační společnosti. Ve spojení s nejšpičkovějšími návrháři parfémů vytváří z  nejkvalitnějších ingrediencí vůně vyznačující se nekompromisní kvalitou a ztělesňující vždy ty nejžhavější celosvětové trendy.
Dueto Parfums založili v roce 2010 čtyři obyvatelé různých světových metropolí, kteří se rozhodli spojit síly a talent, aby přivedli na svět urbanistickou značku parfémů s ambicí vytvářet vůně pro lidi libující si ve skvělé módě („hype & cool“).
Parfémy Dueto Parfums jsou inspirovány moderní společností vyznávající novost a rychle proměnlivé trendy. Značka ve své tvorbě odráží skutečnost svého zrození do doby, kdy celý svět je urbanizovaný a téměř bez hranic propojený moderními komunikačními prostředky, jako jsou elektronická pošta nebo sociální sítě. Pracuje s globálními trendy, které jsou tím, co právě „musíte mít“, od Paříže po Tokio, od New York City po Sao Paulo. Dueto Parfums se řídí filozofií, že jsou to velká města po celém světě, která řídí novou kosmopolitní kulturu, energii a přístup celého světa. Parfémy značky Dueto Parfumes zachytávají ty nejžhavější nastupující trendy a jsou vytvářeny tak, jako módní návrháři tvoří oděvy. Odráží se v nich dynamika světových měst, jsou magickými vůněmi dneška a zítřka. Vůně Dueto Parfums jsou vytvářeny ve spolupráci s návrháři vůní Ursulou Wandel, Olivierem Pescheux a Soniou Constant. První z nich, květinovo-dřevitě-pižmový parfém City Oud pro muže a ženy, je z roku 2010, a zatím nejnovější (taktéž unisex) parfém Citiver, charakterizovaný jako dřevitě aromatický, spatřil světlo světa v roce 2013. Dueto Parfums – urbanistické vůně současného kosmopolitního světa, vůně moderní společnosti stále toužící po něčem novém

Recenze Dueto Parfums City Oud