Dueto Parfums City Love

parfémovaná voda unisex 100 ml

Dueto Parfums City Love parfémovaná voda unisex 100 ml
Dueto Parfums City Love parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: DUP0557 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
Dueto Parfums City Love
100 ml

Popis parfému Dueto Parfums City Love

Dueto Parfums City Love je dřevitě květinová parfémovaná voda pro muže a ženy. Tato romantická, smyslná a fialkově barvitá vůně inspirovaná výrokem „Vše, co potřebujeme, je láska!“ pochází z dílny americké nikové (niche) urbanistické značky vysoce kvalitních a moderních parfémů, čerpajících inspiraci ze současné kosmopolitní společnosti vyznávající novost a rychle proměnlivé trendy.

Parfémovaná voda Dueto Parfums City Love je módní vůní ztělesňující setkání východu a západu a halící obyvatele měst na celém světě do harmonické směsi romantických a smyslných tónů naplněných luxusními orientálními dřevy. Její vůně se otevírá nádhernými fialkovými tóny, originálně doplněnými citrónovou trávou a skořicí. V hlavě parfému City Love nalezneme vonné akordy růže absolut a muškátu a orientálně dřevitý základ tvoří dřevo stromu aquilárie (oud, agarwood), indonéská pačuli a esence z indického papyru (cypriol). Celková originální harmonicky sladěná vonná kompozice, vytvořená renomovaným návrhářem parfémů Olivierem Pescheux, je romantickou, moderně doladěnou kosmopolitní vůní pro městské muže a ženy.

Vůně Dueto Parfums City Love zachycuje barvy všech skvělých světových měst, spojuje romantickou růži s orientálními luxusními dřevy, západ s východem. Dokonale interpretuje nadčasovou myšlenku výjimečného významu lásky. Na základě inspirace těmi nejžhavějšími trendy, dovedené do úrovně trendů dneška i zítřka, vznikl unikátní parfém naplňující život ve městě romantikou a smyslností. City Love dodá vašim hektickým dnům lásku a skvěle doplní moderní životní styl. Nadchne také svůdným balením rozehrávajícím fialový motiv ve smyslné kombinaci s černou barvou.

Parfémovanou vodu Dueto Parfums City Love, hodící se pro celodenní i večerní nošení, si oblíbí ženy a muži, kteří mají rádi originální spojení romanticky květinových a dřevitě orientálních vůní. A stejně jako ostatní vůně mladé urbanistické značky inspirované současným životem a dynamikou provázaných světových měst si také City Love získá zákazníky vyznávající moderní městský životní styl a libující si ve skvělé módě („hype & cool“).

Dueto Parfums City Love – skutečná láska ve flakonu.

Složení

Hlava
citronová tráva, fialka, skořice
Srdce
růže
Základ
agarové dřevo, nagarmotha, pačuli
Druh vůně
dřevitá, květinová

O značce Dueto Parfums

Parfémy Dueto Parfums | Dueto Parfums - vůně inspirované moderním kosmopolitním světem. Dueto Parfums, mladá americká značka nikových (niche) parfémů, čerpá inspiraci z moderní komunikační společnosti. Ve spojení s nejšpičkovějšími návrháři parfémů vytváří z  nejkvalitnějších ingrediencí vůně vyznačující se nekompromisní kvalitou a ztělesňující vždy ty nejžhavější celosvětové trendy.
Dueto Parfums založili v roce 2010 čtyři obyvatelé různých světových metropolí, kteří se rozhodli spojit síly a talent, aby přivedli na svět urbanistickou značku parfémů s ambicí vytvářet vůně pro lidi libující si ve skvělé módě („hype & cool“).
Parfémy Dueto Parfums jsou inspirovány moderní společností vyznávající novost a rychle proměnlivé trendy. Značka ve své tvorbě odráží skutečnost svého zrození do doby, kdy celý svět je urbanizovaný a téměř bez hranic propojený moderními komunikačními prostředky, jako jsou elektronická pošta nebo sociální sítě. Pracuje s globálními trendy, které jsou tím, co právě „musíte mít“, od Paříže po Tokio, od New York City po Sao Paulo. Dueto Parfums se řídí filozofií, že jsou to velká města po celém světě, která řídí novou kosmopolitní kulturu, energii a přístup celého světa. Parfémy značky Dueto Parfumes zachytávají ty nejžhavější nastupující trendy a jsou vytvářeny tak, jako módní návrháři tvoří oděvy. Odráží se v nich dynamika světových měst, jsou magickými vůněmi dneška a zítřka. Vůně Dueto Parfums jsou vytvářeny ve spolupráci s návrháři vůní Ursulou Wandel, Olivierem Pescheux a Soniou Constant. První z nich, květinovo-dřevitě-pižmový parfém City Oud pro muže a ženy, je z roku 2010, a zatím nejnovější (taktéž unisex) parfém Citiver, charakterizovaný jako dřevitě aromatický, spatřil světlo světa v roce 2013. Dueto Parfums – urbanistické vůně současného kosmopolitního světa, vůně moderní společnosti stále toužící po něčem novém

Recenze Dueto Parfums City Love

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!