Dueto Parfums Citiver parfémovaná voda unisex

Dueto Parfums Citiver parfémovaná voda unisex 100 ml
Dueto Parfums Citiver parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: DUP0560 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Dueto Parfums Citiver
Složení

Dueto Parfums Citiver je parfémovaná voda pro muže a ženy. Tato zelená vůně pro město a městské lidi pochází z dílny americké nikové (niche) urbanistické značky vysoce kvalitních a moderních parfémů, čerpajících inspiraci ze současné kosmopolitní společnosti vyznávající novost a rychle proměnlivé trendy.

Parfémovaná voda Dueto Parfums Citiver je módní „chic“ vůní ztělesňující a povznášející moderní městský život. Její vůně se otevírá jako svěží, zelená a povzbuzující a rozvíjí se do klidných kouřových a dřevitých tónů. V hlavě parfému nalezneme vonné akordy bergamotu, citronu a listů cedru, v srdci zavoní elemi, muškátový oříšek a nové koření a základ tvoří vetiver, cedrové dřevo, pačuli, fazole tonka a guajakové dřevo. Celková přímočará vonná kompozice, vytvořená renomovanou moderní návrhářkou parfémů Ursulou Wandel, je dlouhotrvající veskrze zelenou vůní pro městské muže a ženy.

Vůně Dueto Parfums Citiver přináší svěží vánek do města naplněného betonem a smogem. Na základě inspirace těmi nejžhavějšími trendy, dovedené do úrovně trendů dneška i zítřka, vznikl zelení dýchající parfém, sen o zahradě uprostřed města, o zelených střechách a svěží trávě lemující silnice. Citiver dodá vašim hektickým dnům svěží nádech a skvěle doplní moderní životní styl. Nadchne také příjemným balením rozehrávajícím zelený motiv.

Parfémovanou vodu Dueto Parfums Citiver, hodící se pro celodenní i večerní nošení, si oblíbí ženy a muži, kteří mají rádi svěží zelené vůně a živoucí ruch velkých měst. A stejně jako ostatní vůně mladé urbanistické značky inspirované současným životem a dynamikou provázaných světových měst si získá zákazníky vyznávající moderní městský životní styl a libující si ve skvělé módě („hype & cool“).

Dueto Parfums Citiver – svěží zelený sen pro moderní obyvatele měst.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
cedr, grep, bergamot, citron
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
fialka, chilli, elemi, muškátový oříšek
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
tonka fazole, cedr, pižmo, guajakové dřevo, vetiver, peruánský balzám, labdanum, pačuli
Druh vůně
aromatická, dřevitá

Napsali jsme o Dueto Parfums Citiver
Články

O značce Dueto Parfums

p>Parfémy Dueto Parfums | Dueto Parfums - vůně inspirované moderním kosmopolitním světem. Dueto Parfums, mladá americká značka nikových (niche) parfémů, čerpá inspiraci z moderní komunikační společnosti. Ve spojení s nejšpičkovějšími návrháři parfémů vytváří z  nejkvalitnějších ingrediencí vůně vyznačující se nekompromisní kvalitou a ztělesňující vždy ty nejžhavější celosvětové trendy.
Dueto Parfums založili v roce 2010 čtyři obyvatelé různých světových metropolí, kteří se rozhodli spojit síly a talent, aby přivedli na svět urbanistickou značku parfémů s ambicí vytvářet vůně pro lidi libující si ve skvělé módě („hype & cool“).
Parfémy Dueto Parfums jsou inspirovány moderní společností vyznávající novost a rychle proměnlivé trendy. Značka ve své tvorbě odráží skutečnost svého zrození do doby, kdy celý svět je urbanizovaný a téměř bez hranic propojený moderními komunikačními prostředky, jako jsou elektronická pošta nebo sociální sítě. Pracuje s globálními trendy, které jsou tím, co právě „musíte mít“, od Paříže po Tokio, od New York City po Sao Paulo. Dueto Parfums se řídí filozofií, že jsou to velká města po celém světě, která řídí novou kosmopolitní kulturu, energii a přístup celého světa. Parfémy značky Dueto Parfumes zachytávají ty nejžhavější nastupující trendy a jsou vytvářeny tak, jako módní návrháři tvoří oděvy. Odráží se v nich dynamika světových měst, jsou magickými vůněmi dneška a zítřka. Vůně Dueto Parfums jsou vytvářeny ve spolupráci s návrháři vůní Ursulou Wandel, Olivierem Pescheux a Soniou Constant. První z nich, květinovo-dřevitě-pižmový parfém City Oud pro muže a ženy, je z roku 2010, a zatím nejnovější (taktéž unisex) parfém Citiver, charakterizovaný jako dřevitě aromatický, spatřil světlo světa v roce 2013. Dueto Parfums – urbanistické vůně současného kosmopolitního světa, vůně moderní společnosti stále toužící po něčem novém

Recenze Dueto Parfums Citiver