Ducray Nutriceratintenzivní vyživující maska na vlasy

Ducray Nutricerat intenzivní vyživující maska na vlasy
Ducray Nutricerat intenzivní vyživující maska na vlasy
150 ml

Kód: DUR0143 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Ducray Nutricerat
Vlastnosti

Popis:
Suchost vlasů může být způsobena řadou faktorů, každopádně ztěžuje jejich úpravu a kazí celkový vzhled. Potíže se objevují v průběhu celého roku, v létě vlasům neprospívá slunce, v zimě vítr nebo přetápěné místnosti. Intenzivní výživná maska Ducray Nutricerat dodává vlasům jemnost, usnadňuje rozčesávání i další styling. Napravuje narušení vlasů po barvení, odbarvování či žehlení.
Nutricerat má jemnou letní parfemaci.

Účinky:

  • vyživující
  • regenerační

Složení:

  • squalen
  • lecitin
  • rostlinné máslo plodů Damarovníku obrovského (Shorea robusta)

Typ vlasů:
Suché a poškozené.

Jak aplikovat:
1-2 x týdně po umytí vlasů naneste potřebné množství masky po celé délce vlasů a nechte 5 minut působit, následně důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Typ vlasů
suché vlasy
Účinek
lesk a hebkost
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

O značce Ducray

Francouzská dermo-kosmetická značka Ducray si od svého vzniku v 30. letech 20. století zakládá na inovativní a moderní výrobě vlasové pečujicí kosmetiky. Autor značky, Albert Ducray, uvedl na trh novinku v podobě tekutého šamponu k okamžitému použití s indikací pro určitý typ vlasů.

Produkty značky Ducray poskytují pomoc na téměř všechny problémy a potíže s vlasovou pokožkou a vlasy. Dnes je Ducray známá nejen vlasovou kosmetikou, ale také kvalitními přípravky určenými na pleť a tělo. Můžete si vybrat z řady krémů, mlék i gelů, které mají příjemnou texturou.

Pro všechny produkty značky Ducray je charakteristický vysoký standard, maximální účinnost a konstantní kvalita. Ducray je dostupná zákazníkům ve více než 60 zemích světa. Vyzkoušejte ji i vy na vlastní kůži a přesvědčte se, proč je tak oblíbená.  

Recenze Ducray Nutricerat