Dr Irena Eris Telomeric 60+

vypínací krém na oční okolí SPF 20

Dr Irena Eris Telomeric 60+ vypínací krém na oční okolí SPF 20
Dr Irena Eris Telomeric 60+ vypínací krém na oční okolí SPF 20
15 ml
499

Kód: DRI1812 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Dr Irena Eris Telomeric 60+
15 ml | 499

Popis produktu Dr Irena Eris Telomeric 60+

Popis:
Dr Irena Eris Telomeric 60+ vypínací krém na oční okolí představuje účinnou péči o citlivou pleť kolem očí. Koncentrovaný krém Dr Irena Eris vyhovuje potřebám žen nad 60 let věku, jež požadují profesionální a intenzivní ošetření pleti. Pravidelným používáním krému Telomeric 60+ dosáhnete regenerovaného a hydratovaného oční okolí bez tmavých kruhů a váčků pod očima.

Účinky:

  • prodlužuje životnost buněk
  • zastavuje prohlubování vrásek
  • zvyšuje elasticitu pleti
  • zlepšuje krevní mikrocirkulaci v pleti
  • chrání pleť proti škodlivému účinku UV záření

Složení:

  • telomery – fragmenty DNA, jež se nacházejí na koncích chromozomů v buňkách
  • pšeničné proteiny – snižují negativní účinky UV záření
  • peptidy ze sójového proteinu, rýže a kvasnic – posilují kolagenová vlákna a snižují výskyt tmavých kruhů a otoků pod očima

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti, zejména pro zralou a vrásčitou pleť.

Jak aplikovat:
Nanášejte ráno a večer na očištěné oční okolí.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti, vrásky a zralá pleť
Účinek
anti-age, lifting a zpevnění
Věk
zralá pleť

O značce Dr Irena Eris

Luxusní kosmetika Dr Irena Eris je ztělesněním dobrého vkusu a stylu. Podstatou značky je holistický přístup ke kráse. Tato unikátní kosmetika má vynikající kvalitu, je inovativní, efektivní a velmi luxusní.
Společnost Dr Irena Eris byla založena v roce 1983 doktorkou farmacie, Irenou Eris. Z malé firmy, která měla jen jednoho zaměstnance a jeden druh krému se velice rychle stala expandující společnost se 750 zaměstnanci s nejvyšší úrovní výroby a kontrolou kvality. V současné době má značka Dr Irena Eris ve svém portfoliu více než 550 různých produktů a vyváží je do více než 40 krajin po celém světě.
Značka Dr Irena Eris byla oceněná už 6krát titulem SUPERBRAND, jako jediná kosmetická společnost z TOP 20 mezinárodních značek. V roce 2012, se Dr Irena Eris jako jediná polská a nefrancouzská značka stala členem prestižního sdružení francouzských luxusních značek Comité Colbert.
Úspěšnost výjimečných kosmetických přípravků Dr Irena Eris stojí na vědeckém výzkumu, který používá pokrokové metody testování. Značka Dr Irena Eris uznává nadčasové hodnoty a ideály, jako je úcta k tradici a etika jednání.