Dr Irena Eris SPA Resort Japan

rozjasňující sérum pro zpevnění pokožky

Dr Irena Eris SPA Resort Japan rozjasňující sérum pro zpevnění pokožky
Dr Irena Eris SPA Resort Japan rozjasňující sérum pro zpevnění pokožky
200 ml

Kód: DRI02060 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Dr Irena Eris SPA Resort Japan
200 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Dr Irena Eris SPA Resort Japan

Přípravek Dr Irena Eris SPA Resort Japan zajistí vaší pokožce speciální péči. Po použití bude hladší, pevnější a intenzivně hydratovná.

Vlastnosti:

  • zpevňuje a vyhlazuje pokožku
  • rychle se vstřebává
  • nezanechává mastný film

Jak používat:
Malé množství séra vmasírujte do pokožky. Používejte pravidelně.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Dr Irena Eris

Luxusní kosmetika Dr Irena Eris je ztělesněním dobrého vkusu a stylu. Podstatou značky je holistický přístup ke kráse. Tato unikátní kosmetika má vynikající kvalitu, je inovativní, efektivní a velmi luxusní.
Společnost Dr Irena Eris byla založena v roce 1983 doktorkou farmacie, Irenou Eris. Z malé firmy, která měla jen jednoho zaměstnance a jeden druh krému se velice rychle stala expandující společnost se 750 zaměstnanci s nejvyšší úrovní výroby a kontrolou kvality. V současné době má značka Dr Irena Eris ve svém portfoliu více než 550 různých produktů a vyváží je do více než 40 krajin po celém světě.
Značka Dr Irena Eris byla oceněná už 6krát titulem SUPERBRAND, jako jediná kosmetická společnost z TOP 20 mezinárodních značek. V roce 2012, se Dr Irena Eris jako jediná polská a nefrancouzská značka stala členem prestižního sdružení francouzských luxusních značek Comité Colbert.
Úspěšnost výjimečných kosmetických přípravků Dr Irena Eris stojí na vědeckém výzkumu, který používá pokrokové metody testování. Značka Dr Irena Eris uznává nadčasové hodnoty a ideály, jako je úcta k tradici a etika jednání.