Dr Irena Eris SPA Resort Fiji

vyhlazující tělový peeling

Dr Irena Eris SPA Resort Fiji vyhlazující tělový peeling
Dr Irena Eris SPA Resort Fiji vyhlazující tělový peeling
200 ml
469

Kód: DRI02056 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Dr Irena Eris SPA Resort Fiji
200 ml | 469

Popis produktu Dr Irena Eris SPA Resort Fiji

Tělový peeling Dr Irena Eris SPA Resort Fiji zbaví vaši pokožku již odumřelých buněk a zajistí jí dokonalou hebkost.

Vlastnosti:

  • dokonale zjemňuje
  • hydratuje a vyživuje pokožku

Jak používat:
Navlhčete pokožku a jemným krouživým pohybem masírujte. Poté důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Dr Irena Eris

Luxusní kosmetika Dr Irena Eris je ztělesněním dobrého vkusu a stylu. Podstatou značky je holistický přístup ke kráse. Tato unikátní kosmetika má vynikající kvalitu, je inovativní, efektivní a velmi luxusní.
Společnost Dr Irena Eris byla založena v roce 1983 doktorkou farmacie, Irenou Eris. Z malé firmy, která měla jen jednoho zaměstnance a jeden druh krému se velice rychle stala expandující společnost se 750 zaměstnanci s nejvyšší úrovní výroby a kontrolou kvality. V současné době má značka Dr Irena Eris ve svém portfoliu více než 550 různých produktů a vyváží je do více než 40 krajin po celém světě.
Značka Dr Irena Eris byla oceněná už 6krát titulem SUPERBRAND, jako jediná kosmetická společnost z TOP 20 mezinárodních značek. V roce 2012, se Dr Irena Eris jako jediná polská a nefrancouzská značka stala členem prestižního sdružení francouzských luxusních značek Comité Colbert.
Úspěšnost výjimečných kosmetických přípravků Dr Irena Eris stojí na vědeckém výzkumu, který používá pokrokové metody testování. Značka Dr Irena Eris uznává nadčasové hodnoty a ideály, jako je úcta k tradici a etika jednání.