Dr. Hauschka Shower And Bath šalvějová přísada do koupele

Dr. Hauschka Shower And Bath šalvějová přísada do koupele
Dr. Hauschka Shower And Bath šalvějová přísada do koupele
100 ml

Kód: DHA1030 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Dr. Hauschka Shower And Bath
Vlastnosti

Popis:
Šalvějová přísada do koupele Dr. Hauschka Shower and Bath vám přivodí osvěžující a zároveň hřejivý zážitek. Výtažky ze šalvěje jsou známé svými dezinfekční a uvolňujícími účinky. Působí obzvlášť příjemně při stavech únavy a delším zatížení dolních končetin po dlouhém stání nebo po sportovních výkonech. Přísada je vhodná také při křečových žilách nebo při bércových vředech a je ideální i na podzim a v zimě jako prevence prochladnutí. Šalvějová přísada do koupele Dr. Hauschka Shower and Bath je vhodná po dlouhém dni, kdy úžasně uvolňuje, aniž by unavovala! 

Účinky:

  • osvěžuje a prohřívá zároveň
  • dezinfekční účinky
  • uvolňuje přetížené nohy
  • prevence proti křečovým žilám a bércovým vředům
  • zabraňuje prochladnutí končetin
  • zvláčňuje pokožku

Složení:

  • výtažky ze šalvěje – dezinfekční z uvolňující účinky
  • jojobový olej – zvláčňuje pokožku

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Do nádoby teplé vody přidejte několik kapek šalvějové koupele. Ponořte chodidla do lázně. Poté osušte a jemně vmasírujte

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Dr. Hauschka

Kosmetika Dr. Hauschka byla založena v roce 1967 Rudolfem Hauschkou, který své poznatky z homeopatie zúročil při vývoji kosmetických přípravků. Výrobky Dr. Hauschka obsahují výtažky z bylin pěstovaných v takzvaných biodynamických zahradách a všechny rostliny zpracovává ručně a maximálně šetrně. Velký důraz je kladen rovněž na to, aby esence byly dlouho uchovatelné i bez přidávání alkoholu.

Přípravky Dr. Hauschka mají certifikát BDIH, nejsou tedy testovány na zvířatech a neobsahují žádné ropné látky, syntetická barviva či vůně. Kromě homeopatik a produktů Dr. Hauschka v současné době nabízí také vybrané prostředky ústní hygieny. Výrobky Dr. Hauschka také stimulují některé procesy probíhající v pleti a respektují její přirozené rytmy.

Značka Dr. Hauschka jistě zaujme všechny ty, kteří mají blízko k antroposofické medicíně, shánějí kvalitní přírodní kosmetiku za rozumné ceny a chtějí vyzkoušet účinky produktů biodynamického zemědělství.

Recenze Dr. Hauschka Shower And Bath