Dr. Hauschka Hair Care

Nimbová vlasová kúra

Dr. Hauschka Hair Care Nimbová vlasová kúra
Dr. Hauschka Hair Care Nimbová vlasová kúra
100 ml

Kód: DHA0924 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Dr. Hauschka Hair Care
100 ml

Popis produktu Dr. Hauschka Hair Care

Olej na vlasy Dr. Hauschka Hair Care poskytne vašim vlasům péči, kterou si zaslouží. Vlasy budou po aplikaci hebké a plné lesku.

Vlastnosti:

  • viditelně zkrášluje vlasy
  • výrazně regeneruje a chrání
  • napravuje poškození vlasů
  • dodává vlasům lesk

Vlastnosti

Konzistence
olej
Typ vlasů
poškozené vlasy

O značce Dr. Hauschka

Kosmetika Dr. Hauschka byla založena v roce 1967 Rudolfem Hauschkou, který své poznatky z homeopatie zúročil při vývoji kosmetických přípravků. Výrobky Dr. Hauschka obsahují výtažky z bylin pěstovaných v takzvaných biodynamických zahradách a všechny rostliny zpracovává ručně a maximálně šetrně. Velký důraz je kladen rovněž na to, aby esence byly dlouho uchovatelné i bez přidávání alkoholu.

Přípravky Dr. Hauschka mají certifikát BDIH, nejsou tedy testovány na zvířatech a neobsahují žádné ropné látky, syntetická barviva či vůně. Kromě homeopatik a produktů Dr. Hauschka v současné době nabízí také vybrané prostředky ústní hygieny. Výrobky Dr. Hauschka také stimulují některé procesy probíhající v pleti a respektují její přirozené rytmy.

Značka Dr. Hauschka jistě zaujme všechny ty, kteří mají blízko k antroposofické medicíně, shánějí kvalitní přírodní kosmetiku za rozumné ceny a chtějí vyzkoušet účinky produktů biodynamického zemědělství.