Dove Silk Dry

antiperspirant

Dove Silk Dry antiperspirant
Dove Silk Dry antiperspirant
48h 40 ml

Kód: DOV1544 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dove Silk Dry
48h 40 ml

Popis produktu Dove Silk Dry

Popis:
Dove Silk Dry antiperspirant zahalí vaši pokožku účinnou ochranou a blahodárnou péčí. Pocení a zápachu zamezí na dlouhých 48 hodin a k pokožce podpaží je přitom maximálně šetrný. Kombinace hydratačního krému a zjemňujících složek vás dokonale ochrání a ozdraví. Vyživuje a hydratuje vaši pokožku. Neobsahuje alkohol a je tak vhodný pro každodenní použití, a to ihned po depilaci.

Účinky:

  • zamezí pocení a zápachu
  • působí 48 hodin
  • hydratuje, vyživuje a ozdraví pokožku

Složení:

  • hydratační krém a zjemňující složky – dokonalá hydratace a výživa pokožky
  • komplex účinných látek – zamezí pocení a zápachu, působí 48 hodin

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky. Obzvláště vhodné pro pokožku vysušenou.

Jak aplikovat:
Aplikujte na suchou pokožku podpaží po umytí. Vhodné pro každodenní použití, a to ihned po depilaci.

Vlastnosti

Druh balení
deo-stick
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Dove

Značka Dove představuje kvalitní péči o pleť i tělo a je synonymem pro perfektní hydrataci. První produkt Dove byl vyroben již v roce 1957 v USA. Krémová mýdlová tableta s obsahem jedné čtvrtiny hydratačního krému znamenala skutečnou revoluci v péči o pokožku a nabídla jedinečnou alternativu k tehdy běžně používaným mýdlům, která pokožku vysušovala.

Široké portfolio značky Dove dnes zahrnuje pečující tělovou kosmetiku, deodoranty, antiperspiranty, mýdla, přípravky pro intimní hygienu, na sprchování nebo do koupele. Současný celosvětový úspěch značky potvrzuje i to, že se Dove produkty prodávají ve více než 75 zemích.

Značka využívá mnoha inovativních patentovaných technologií a stále plní své poselství výživy a hydratace pokožky. Za svůj cíl považuje nejen přinášet kvalitní produkty pro dokonalou péči o tělo, pleť a vlasy, ale také pomoc všem ženám uvědomit si jejich potenciál krásy.