Dove Radiance Revival

kosmetická sada I.

1×
Dove Radiance Revival kosmetická sada I.
Dove Radiance Revival kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: DOV02017 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: sprchový gel Nutrishing Care & Oil 250 ml + mýdlo Silk Cream Oil 100 g + šampon Radiance Revival 250 ml + kondicionér Radiance Revival 200 ml + antiperspirant Invisible Dry Clean Touch 150 ml + kosmetická taška

Dove Radiance Revival
kosmetická sada I.

Vlastnosti

Druh balení
deo-spray
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
dárková sada
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
víceúčelová péče

O značce Dove

Značka Dove představuje kvalitní péči o pleť i tělo a je synonymem pro perfektní hydrataci. První produkt Dove byl vyroben již v roce 1957 v USA. Krémová mýdlová tableta s obsahem jedné čtvrtiny hydratačního krému znamenala skutečnou revoluci v péči o pokožku a nabídla jedinečnou alternativu k tehdy běžně používaným mýdlům, která pokožku vysušovala.

Široké portfolio značky Dove dnes zahrnuje pečující tělovou kosmetiku, deodoranty, antiperspiranty, mýdla, přípravky pro intimní hygienu, na sprchování nebo do koupele. Současný celosvětový úspěch značky potvrzuje i to, že se Dove produkty prodávají ve více než 75 zemích.

Značka využívá mnoha inovativních patentovaných technologií a stále plní své poselství výživy a hydratace pokožky. Za svůj cíl považuje nejen přinášet kvalitní produkty pro dokonalou péči o tělo, pleť a vlasy, ale také pomoc všem ženám uvědomit si jejich potenciál krásy.