DoveNourishing Secrets Renewing dárková sada (na tělo)

Dove Nourishing Secrets Renewing dárková sada (na tělo)
Dove Nourishing Secrets Renewing dárková sada (na tělo)

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: DOV02991

Nourishing Secrets Glowing Ritual vyživující sprchový gel 250 ml + Nourishing Secrets Glowing Ritual antiperspirant ve spreji 150 ml + Nourishing Secrets Glowing Ritual tělové mléko 400 ml + kosmetická taška

Vše pro krásně vypadající pokožku v jednom balení. Kosmetická sada Dove Nourishing Secrets Renewing udělá radost vám nebo jako dárek potěší vaše blízké.

Sada obsahuje:

  • Nourishing Secrets Glowing Ritual vyživující sprchový gel 250 ml
  • Nourishing Secrets Glowing Ritual antiperspirant ve spreji 150 ml
  • Nourishing Secrets Glowing Ritual tělové mléko 400 ml
  • kosmetická taška

Vlastnosti:

  • myje pokožku a zbavuje nečistot
  • zajišťuje dlouhodobou hydrataci a vláčnost
  • účinně chrání proti pocení
  • skvěle se hodí jako dárek

Jak používat:
Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu na etiketě.

Důležitá upozornění:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F.
Celý text

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
dárková sada

Značka Dove představuje kvalitní péči o pleť i tělo a je synonymem pro perfektní hydrataci. První produkt Dove byl vyroben již v roce 1957 v USA. Krémová mýdlová tableta s obsahem jedné čtvrtiny hydratačního krému znamenala skutečnou revoluci v péči o pokožku a nabídla jedinečnou alternativu k tehdy běžně používaným mýdlům, která pokožku vysušovala.

Široké portfolio značky Dove dnes zahrnuje pečující tělovou kosmetiku, deodoranty, antiperspiranty, mýdla, přípravky pro intimní hygienu, na sprchování nebo do koupele. Současný celosvětový úspěch značky potvrzuje i to, že se Dove produkty prodávají ve více než 75 zemích.

Značka využívá mnoha inovativních patentovaných technologií a stále plní své poselství výživy a hydratace pokožky. Za svůj cíl považuje nejen přinášet kvalitní produkty pro dokonalou péči o tělo, pleť a vlasy, ale také pomoc všem ženám uvědomit si jejich potenciál krásy.