Dove Natural Touchantiperspirant roll-on

Dove Natural Touch antiperspirant roll-on
Dove Natural Touch antiperspirant roll-on
48h 50 ml

Kód: DOV1533 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Dove Natural Touch
Vlastnosti

Popis:
Kuličkový antiperspirant Dove Natural Touch vám přináší dokonalou přírodní péči podpořenou minerály z Mrtvého moře. Vyznačuje se vysokou účinností v harmonii s maximální šetrností. Pokožku vašeho podpaží zahalí svěžestí a čistotou a zamezí pocetí a zápachu na dlouhou dobu. Kuličkový antiperspirant značky Dove vaši pokožku nedráždí a neobsahuje alkohol. Je vhodný pro každodenní použití, a to i po depilaci.

Účinky:

  • zamezí zápachu a pocen
  • hydratuje pokožku
  • pokožku zahalí svěžestí a decentní vůní
  • působí 48 hodin

Složení:

  • minerály z Mrtvého moře – dokonalá přírodní péče, ochrana a hydratace
  • komplex účinných látek – zamezí zápachu a pocení

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky. Vhodné pro pokožku po depilaci.

Jak aplikovat:
Aplikujte na pokožku podpaží. Vhodné pro každodenní použití.

Vlastnosti

Druh balení
roll-on
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Dove

Značka Dove představuje kvalitní péči o pleť i tělo a je synonymem pro perfektní hydrataci. První produkt Dove byl vyroben již v roce 1957 v USA. Krémová mýdlová tableta s obsahem jedné čtvrtiny hydratačního krému znamenala skutečnou revoluci v péči o pokožku a nabídla jedinečnou alternativu k tehdy běžně používaným mýdlům, která pokožku vysušovala.

Široké portfolio značky Dove dnes zahrnuje pečující tělovou kosmetiku, deodoranty, antiperspiranty, mýdla, přípravky pro intimní hygienu, na sprchování nebo do koupele. Současný celosvětový úspěch značky potvrzuje i to, že se Dove produkty prodávají ve více než 75 zemích.

Značka využívá mnoha inovativních patentovaných technologií a stále plní své poselství výživy a hydratace pokožky. Za svůj cíl považuje nejen přinášet kvalitní produkty pro dokonalou péči o tělo, pleť a vlasy, ale také pomoc všem ženám uvědomit si jejich potenciál krásy.

Recenze Dove Natural Touch