Dove Natural Touch

deodorant antiperspirant ve spreji

1×
Dove Natural Touch deodorant antiperspirant ve spreji
Dove Natural Touch deodorant antiperspirant ve spreji
48h 150 ml

Kód: DOV1529 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dove Natural Touch
48h 150 ml

Popis produktu Dove Natural Touch

Popis:
Dove Natural Touch deodorant antiperspirant ve spreji vám nabízí vysokou ochranu před pocením a zápachem a k vaší pokožce je dokonale jemný a šetrný. Obsahuje minerály z Mrtvého moře, díky nimž bude pokožka vašeho podpaží dokonale hýčkána. Deodorant ve spreji značky Dove neobsahuje alkohol a nedrážní tak pokožku ani po depilaci. Vaše tělo regeneruje, hydratuje a chrání a osvěží jej decentní vůní a přírodní čistotou.

Účinky:

  • zamezí pocení a zápachu
  • působí 48 hodin
  • ochraňuje, regeneruje, hydratuje a hýčká pokožku podpaží

Složení:

  • minerály z Mrtvého moře – eliminují a chrání proti podráždění, vyživují a pečují o pokožku

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Aplikujte na suchou pokožku. Nastříkejte ze vzdálenosti 30 cm.

Vlastnosti

Druh balení
deo-spray
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Dove

Značka Dove představuje kvalitní péči o pleť i tělo a je synonymem pro perfektní hydrataci. První produkt Dove byl vyroben již v roce 1957 v USA. Krémová mýdlová tableta s obsahem jedné čtvrtiny hydratačního krému znamenala skutečnou revoluci v péči o pokožku a nabídla jedinečnou alternativu k tehdy běžně používaným mýdlům, která pokožku vysušovala.

Široké portfolio značky Dove dnes zahrnuje pečující tělovou kosmetiku, deodoranty, antiperspiranty, mýdla, přípravky pro intimní hygienu, na sprchování nebo do koupele. Současný celosvětový úspěch značky potvrzuje i to, že se Dove produkty prodávají ve více než 75 zemích.

Značka využívá mnoha inovativních patentovaných technologií a stále plní své poselství výživy a hydratace pokožky. Za svůj cíl považuje nejen přinášet kvalitní produkty pro dokonalou péči o tělo, pleť a vlasy, ale také pomoc všem ženám uvědomit si jejich potenciál krásy.