Dove Men+Care Extra Fresh

kosmetická sada IV.

Dove Men+Care Extra Fresh kosmetická sada IV.
Poškozený obal
kosmetická sada IV.
251

Kód: DOV02240 | 1 ks skladem

Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.

Sada obsahuje: sprchový gel Micro Moisture 250 ml + mýdlo na tělo a tvář 90 g + antiperspirant 48 h Powerful Protection 150 ml + kosmetická taška

ks
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 20. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 20. 5. 2019
Dove Men+Care Extra Fresh
kosmetická sada IV. | 251

Vlastnosti

Druh balení
deo-spray
Konzistence
gel, mýdlo
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
dárková sada

O značce Dove

Značka Dove představuje kvalitní péči o pleť i tělo a je synonymem pro perfektní hydrataci. První produkt Dove byl vyroben již v roce 1957 v USA. Krémová mýdlová tableta s obsahem jedné čtvrtiny hydratačního krému znamenala skutečnou revoluci v péči o pokožku a nabídla jedinečnou alternativu k tehdy běžně používaným mýdlům, která pokožku vysušovala.

Široké portfolio značky Dove dnes zahrnuje pečující tělovou kosmetiku, deodoranty, antiperspiranty, mýdla, přípravky pro intimní hygienu, na sprchování nebo do koupele. Současný celosvětový úspěch značky potvrzuje i to, že se Dove produkty prodávají ve více než 75 zemích.

Značka využívá mnoha inovativních patentovaných technologií a stále plní své poselství výživy a hydratace pokožky. Za svůj cíl považuje nejen přinášet kvalitní produkty pro dokonalou péči o tělo, pleť a vlasy, ale také pomoc všem ženám uvědomit si jejich potenciál krásy.