Dove Men+Care Clean Comfortkosmetická sada II.

Dove Men+Care Clean Comfort kosmetická sada II.
Dove Men+Care Clean Comfort kosmetická sada II.
kosmetická sada II.

Kód: DOV1787 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: sprchový gel Clean Comfort 250 ml + šampon Clean Comfort AntiDandruff 250 ml + antiperspirant Clean Comfort 150 ml + toaletní taška

Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
dárková sada

O značce Dove

Značka Dove představuje kvalitní péči o pleť i tělo a je synonymem pro perfektní hydrataci. První produkt Dove byl vyroben již v roce 1957 v USA. Krémová mýdlová tableta s obsahem jedné čtvrtiny hydratačního krému znamenala skutečnou revoluci v péči o pokožku a nabídla jedinečnou alternativu k tehdy běžně používaným mýdlům, která pokožku vysušovala.

Široké portfolio značky Dove dnes zahrnuje pečující tělovou kosmetiku, deodoranty, antiperspiranty, mýdla, přípravky pro intimní hygienu, na sprchování nebo do koupele. Současný celosvětový úspěch značky potvrzuje i to, že se Dove produkty prodávají ve více než 75 zemích.

Značka využívá mnoha inovativních patentovaných technologií a stále plní své poselství výživy a hydratace pokožky. Za svůj cíl považuje nejen přinášet kvalitní produkty pro dokonalou péči o tělo, pleť a vlasy, ale také pomoc všem ženám uvědomit si jejich potenciál krásy.

Recenze Dove Men+Care Clean Comfort