DoveGo Fresh antiperspirant roll-on 48h

11×
Dove Go Fresh antiperspirant roll-on 48h
Dove Go Fresh antiperspirant roll-on 48h
Pear & Aloe Vera Scent 50 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: DOV1741
Dárek pro vás
K nákupu vybraných značek máte od nás dopravu zdarma.

Žijte naplno a nedělejte si starosti s pocením. Antiperspirant roll-on 48h Dove Go Fresh vám poskytne až 48hodinovou ochranu před potem i tělesným zápachem, provoní podpaží a udrží jej v suchu.

Antiperspirant má příjemnou vůni hrušky a aloe vera, jež dohromady tvoří neskutečně svěží kombinaci. Díky obsaženému hydratačnímu krému navíc zůstane pokožka podpaží dokonale hydratovaná.

Vlastnosti:

  • chrání před pocením a tělesným zápachem až na 48 hodin
  • udržuje podpaží v suchu a provoní jej svěží vůní
  • napomáhá regenerovat jemnou pokožku podpaží
  • zanechává pokožku podpaží jemnou a hebkou
  • má příjemnou vůni hrušky a aloe vera

Složení:

  • obsahuje ¼ hydratačního krému – zajišťuje jemnou a hladkou pokožku v podpaží
  • bez alkoholu

Jak aplikovat:
Antiperspirant aplikujte na suchou a čistou pokožku podpaží.

Vlastnosti

Druh balení
roll-on
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Aktivní látky
aloe vera

Značka Dove představuje kvalitní péči o pleť i tělo a je synonymem pro perfektní hydrataci. První produkt Dove byl vyroben již v roce 1957 v USA. Krémová mýdlová tableta s obsahem jedné čtvrtiny hydratačního krému znamenala skutečnou revoluci v péči o pokožku a nabídla jedinečnou alternativu k tehdy běžně používaným mýdlům, která pokožku vysušovala.

Široké portfolio značky Dove dnes zahrnuje pečující tělovou kosmetiku, deodoranty, antiperspiranty, mýdla, přípravky pro intimní hygienu, na sprchování nebo do koupele. Současný celosvětový úspěch značky potvrzuje i to, že se Dove produkty prodávají ve více než 75 zemích.

Značka využívá mnoha inovativních patentovaných technologií a stále plní své poselství výživy a hydratace pokožky. Za svůj cíl považuje nejen přinášet kvalitní produkty pro dokonalou péči o tělo, pleť a vlasy, ale také pomoc všem ženám uvědomit si jejich potenciál krásy.