DoveGo Fresh Fresh Touch antiperspirant 48h

9×
Dove Go Fresh Fresh Touch antiperspirant 48h
Dove Go Fresh Fresh Touch antiperspirant 48h
Akce
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
87

Ušetříte 57%
okurka a zelený čaj 150 ml
37

Kód: DOV1526 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 20. 9. 2021
Osobní odběr
úterý 21. 9. 2021

Popis Dove Go Fresh Fresh Touch
Vlastnosti

Vykročte do nového dne zahalená do chladivé a osvěžující vůně zeleného čaje a okurky, jež se skrývají v jednom spreji. Tento pocit můžete objevit se svěží, přírodou inspirovanou vůní okurky a zeleného čaje v antiperspirantu deodorantu ve spreji Dove Go Fresh Okurka a zelený čaj, který zanechává svěží pocit ve vašem podpaží a poskytne jemnou a účinnou péči o pokožku po celých 48 hodin.

Antiperspirant deodorant Dove Go Fresh poskytuje účinnou, ale zároveň jemnou ochranu proti pocení, která umožňuje Vaší pokožce dýchat. V kombinaci s osvěžující vůní zeleného čaje a okurky se jedná o náš nejlepší antiperspirant, se kterým nastartujete vaše ráno osvěžení, klidní a spokojení. Složení antiperspirantu Dove pomáhá zmírnit podráždění způsobené holením a pokožka vašeho podpaží bude jemnější a hladší již třetí den používání.

Vlastnosti:

  • až 48 hodin ochrany před pocením, jež přispěje k vašemu sebevědomí
  • obsahuje unikátní ¼ hydratační krém Dove
  • složení s 0 % alkoholu pomáhá snižovat podráždění pokožky
  • napomáhá regenerovat jemnou pokožku podpaží podrážděnou holením
  • jedinečně svěží vůně zeleného čaje a okurky
  • již po třech dnech používání zanechává podpaží jemnější a hladší

Složení:

  • hydratační krém – jemně pečuje o pokožku podpaží
  • bez alkoholu – nedráždí tak pokožku ani po holení, tudíž nepocítíte žádné pálení
  • okurka a zelený čaj – dodává svěží pocit ve vašem podpaží

Jak aplikovat:
Před použitím protřepejte, aby se složky aktivovaly. Držte sprej svisle ve vzdálenosti 15 cm od vašeho podpaží. Aplikujte dvěma nebo třemi prudkými stisky pod každé podpaží.

Notino tip:
Čistá vůně okurky a zeleného čaje je perfektní sama o sobě, její aroma je ale také ideální k párování. Dotáhněte svou vůni k dokonalosti a použijte spolu s deodorantem také sprchový gel či parfém s podtóny jablka či grapefruitu.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Dove

Značka Dove představuje kvalitní péči o pleť i tělo a je synonymem pro perfektní hydrataci. První produkt Dove byl vyroben již v roce 1957 v USA. Krémová mýdlová tableta s obsahem jedné čtvrtiny hydratačního krému znamenala skutečnou revoluci v péči o pokožku a nabídla jedinečnou alternativu k tehdy běžně používaným mýdlům, která pokožku vysušovala.

Široké portfolio značky Dove dnes zahrnuje pečující tělovou kosmetiku, deodoranty, antiperspiranty, mýdla, přípravky pro intimní hygienu, na sprchování nebo do koupele. Současný celosvětový úspěch značky potvrzuje i to, že se Dove produkty prodávají ve více než 75 zemích.

Značka využívá mnoha inovativních patentovaných technologií a stále plní své poselství výživy a hydratace pokožky. Za svůj cíl považuje nejen přinášet kvalitní produkty pro dokonalou péči o tělo, pleť a vlasy, ale také pomoc všem ženám uvědomit si jejich potenciál krásy.

Recenze Dove Go Fresh Fresh Touch9