DoveBeauty for all dárková sada (pro všechny typy pokožky)

Dove Beauty for all dárková sada (pro všechny typy pokožky)
Dove Beauty for all dárková sada (pro všechny typy pokožky)
Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.
Poškozený obal
dárková sada (pro všechny typy pokožky)
169

2 ks skladem | Kód: DOV03015

Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.

Deeply Nourishing vyživující sprchový gel 250 ml + Original antiperspirant ve spreji 150 ml

1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
neděle 5. 12. 2021

Sada obsahuje:

  • Deeply Nourishing vyživující sprchový gel 250 ml
  • Original antiperspirant ve spreji 150 ml

Důležitá upozornění:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F.
Celý text

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
dárková sada

Značka Dove představuje kvalitní péči o pleť i tělo a je synonymem pro perfektní hydrataci. První produkt Dove byl vyroben již v roce 1957 v USA. Krémová mýdlová tableta s obsahem jedné čtvrtiny hydratačního krému znamenala skutečnou revoluci v péči o pokožku a nabídla jedinečnou alternativu k tehdy běžně používaným mýdlům, která pokožku vysušovala.

Široké portfolio značky Dove dnes zahrnuje pečující tělovou kosmetiku, deodoranty, antiperspiranty, mýdla, přípravky pro intimní hygienu, na sprchování nebo do koupele. Současný celosvětový úspěch značky potvrzuje i to, že se Dove produkty prodávají ve více než 75 zemích.

Značka využívá mnoha inovativních patentovaných technologií a stále plní své poselství výživy a hydratace pokožky. Za svůj cíl považuje nejen přinášet kvalitní produkty pro dokonalou péči o tělo, pleť a vlasy, ale také pomoc všem ženám uvědomit si jejich potenciál krásy.