Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment

kosmetická sada I.

1×
Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment kosmetická sada I.
Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment kosmetická sada I.
kosmetická sada I.
434

Kód: DOV1798 | Více než 5 ks skladem

Sada obsahuje: šampon na velmi poškozené vlasy 250 ml + kondicionér na velmi poškozené vlasy 250 ml + regenrační olejové sérum na vlasy 50 ml + plechovky 3 ks + vlasové doplňky (gumička 5 ks, vycpávka do drdolu 1 ks, pinetka 5 ks)

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment
kosmetická sada I. | 434

Vlastnosti

Typ sady
kosmetická sada
Typ vlasů
poškozené vlasy

O značce Dove

Značka Dove představuje kvalitní péči o pleť i tělo a je synonymem pro perfektní hydrataci. První produkt Dove byl vyroben již v roce 1957 v USA. Krémová mýdlová tableta s obsahem jedné čtvrtiny hydratačního krému znamenala skutečnou revoluci v péči o pokožku a nabídla jedinečnou alternativu k tehdy běžně používaným mýdlům, která pokožku vysušovala.

Široké portfolio značky Dove dnes zahrnuje pečující tělovou kosmetiku, deodoranty, antiperspiranty, mýdla, přípravky pro intimní hygienu, na sprchování nebo do koupele. Současný celosvětový úspěch značky potvrzuje i to, že se Dove produkty prodávají ve více než 75 zemích.

Značka využívá mnoha inovativních patentovaných technologií a stále plní své poselství výživy a hydratace pokožky. Za svůj cíl považuje nejen přinášet kvalitní produkty pro dokonalou péči o tělo, pleť a vlasy, ale také pomoc všem ženám uvědomit si jejich potenciál krásy.