Dolce & Gabbana The Eyeshadow

paleta očních stínů

Dolce & Gabbana The Eyeshadow paleta očních stínů
Dolce & Gabbana The Eyeshadow paleta očních stínů
odstín 121 Tender 4,8 g

Kód: DOG4982 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dolce & Gabbana The Eyeshadow
odstín 121 Tender 4,8 g

Popis kosmetiky Dolce & Gabbana The Eyeshadow

Popis:
Oční stíny Dolce & Gabbana Eyeshadow Quad nabízí kompletní denní i večerní líčení vašich očí. Paletka obsahuje čtyři módní barvy stínů, ze kterých lehce sestavíte různé kombinace a vytvoříte jedinečný make-up vašich očí. Líčení je dlouhotrvající a bez poškození na očích vydrží až 8 hodin.
Elegantní paletka je vybavena praktickým zrcátkem a dvěma aplikátory, které spolehlivě nanesou stíny přesně na místo určení. Oční stíny Eyeshadow Quad mohou být nanášeny suché, potom je výsledek jemnější nebo mokré, aby byly barvy intenzivnější.
Oční stíny nabízí výběr z matných stínů pro denní líčení a třpytivých stínů pro večerní líčení nebo slavnostní příležitosti. Hedvábná konzistence stínů je k očím šetrná, neobsahuje parfemaci, lehce se nanáší a dobře drží na určeném místě. Po nalíčení budou vaše oči zvýrazněné a dokonale rozzářené. Dejte svým očím možnost být jedinečně svůdné!

Účinky:

  • umožňují denní i večerní líčení
  • mají po nanesení dlouhou výdrž
  • při suchém nanesení jsou stíny jemné
  • při mokrém nanesení mají stíny výraznější vzhled
  • lehce se nanáší a neobsahují parfemaci
  • zvýrazňují a dokonale oči rozzáří

Jak aplikovat:
Pro dramatický vzhled nanášejte oční stíny mokrým štětečkem, barvy budou mít neprůhledný a intenzivní vzhled. Pro lehký přírodní vzhled aplikujte stíny suché, budou jemnější.
S těmito stíny můžete také pomocí úhlového štětečku vytvořit za mokra pouze jemnou linku, která oči nádherně rozzáří a dodá jim výraz i bez bohatého líčení.

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana ve své tvorbě ukrývá typickou italskou povahu – otevřenou, vášnivou, sebevědomou a také trochu tajemnou. Designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana v roce 1985 vytvořili značku, která přináší osobité a nepřehlédnutelné módní linie s provokativními a sexy rysy.

I parfémy Dolce & Gabbana přináší kombinaci italského kouzla a sicilské tradice. Vonné kompozice jsou nadčasové a nebojí se být lehce výstřední a excentrická stejně jako celý středomořský styl.

První vůně Dolce & Gabbana vyšla v roce 1992. Bez pochyby nejoblíbenější je dnes již ikonická klasika Light Blue, která doma nemůže chybět žádné ženě, jež miluje svěží květinovo-ovocné tóny.