Dolce & Gabbana Rose The Oneparfémovaná voda pro ženy

Dolce & Gabbana Rose The One parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Dolce & Gabbana Rose The One parfémovaná voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: DOG0140 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Dolce & Gabbana Rose The One
Složení

Italská luxusní módní značka Dolce & Gabbana, známá také logem D & G, vytvořila jedinečnou parfémovanou vodu Dolce & Gabbana Rose The One. Květinově-ovocná vůně Dolce & Gabbana Rose The One byla uvedena na trh v roce 2009 a je romantičtější následovnicí vůně Dolce & Gabbana The One z roku 2006. Tváří tohoto parfému se opět stala krásná herečka a zpěvačka Scarlett Johansson.

Na kůži se vám nejprve rozvine svěží růžový grapefruit, šťavnatá mandarinka a chvějivý tón rybízu. Romantické srdce je tvořeno nespoutaností bulharské růže, čistotou lilie, kapkou pivoňkové múzy a letních švestek. Poté se snoubí rozkošná vanilka s témbrem jantaru a špetkou smyslného pižma.

Parfém Dolce & Gabbana Rose The One je určený pro ženy, které milují vznešenou romantiku a umí si vychutnat poetickou chvíli daného okamžiku.

Složení

Složení
liči, rybíz, pivoňka, lilie, růže, konvalinka, santalové dřevo, mandarinka
Druh vůně
květinová

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana ve své tvorbě ukrývá typickou italskou povahu – otevřenou, vášnivou, sebevědomou a také trochu tajemnou. Designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana v roce 1985 vytvořili značku, která přináší osobité a nepřehlédnutelné módní linie s provokativními a sexy rysy.

I parfémy Dolce & Gabbana přináší kombinaci italského kouzla a sicilské tradice. Vonné kompozice jsou nadčasové a nebojí se být lehce výstřední a excentrická stejně jako celý středomořský styl.

První vůně Dolce & Gabbana vyšla v roce 1992. Bez pochyby nejoblíbenější je dnes již ikonická klasika Light Blue, která doma nemůže chybět žádné ženě, jež miluje svěží květinovo-ovocné tóny.

Recenze Dolce & Gabbana Rose The One