Dolce & Gabbana Light Blue Love in Capritoaletní voda pro ženy

4×
Dolce & Gabbana Light Blue Love in Capri toaletní voda pro ženy 100 ml
Dolce & Gabbana Light Blue Love in Capri toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: DOG3127 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Dolce & Gabbana Light Blue Love in Capri
Složení

Toaletní voda pro ženy Dolce & Gabbana Light Blue Love in Capri je květinová a ovocná. Přeneste se do Středomoří a objevte krásně křišťálově čisté vody, které omílají ostrov Capri.

Složení je inspirováno révou zimolezu s krémovými květy, k tomu se přidává citron a mandarinka, která vám pomůže přenést se do světa zářivých barev. Zamilujte si rozkvétající mandloně i smyslné tóny jasmínu a heliotropu. Intenzivní cedr a ambra celou kompozici skvěle doplňují.

Toaletní voda pro ženy přináší vzpomínky na romantické chvíle, na západ slunce a krásu přírody. Vzhled flakonku připomíná modrou barvu vody, která se nachází v jeskyni Grotta Azzurra. Zamilujte si úžasnou vůni, která vám pomůže zvýšit sebevědomí i radost ze života.

Složení

Hlava
mandarinko-pomerančové aroma, citron
Srdce
zimolez, květ mandloně, jasmín, otočník
Základ
ambra, pižmo, jasmín
Druh vůně
květinová, ovocná

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana ve své tvorbě ukrývá typickou italskou povahu – otevřenou, vášnivou, sebevědomou a také trochu tajemnou. Designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana v roce 1985 vytvořili značku, která přináší osobité a nepřehlédnutelné módní linie s provokativními a sexy rysy.

I parfémy Dolce & Gabbana přináší kombinaci italského kouzla a sicilské tradice. Vonné kompozice jsou nadčasové a nebojí se být lehce výstřední a excentrická stejně jako celý středomořský styl.

První vůně Dolce & Gabbana vyšla v roce 1992. Bez pochyby nejoblíbenější je dnes již ikonická klasika Light Blue, která doma nemůže chybět žádné ženě, jež miluje svěží květinovo-ovocné tóny.

Recenze Dolce & Gabbana Light Blue Love in Capri