Dolce & Gabbana Light Blue

dárková sada II.

Dolce & Gabbana Light Blue dárková sada II.
Dolce & Gabbana Light Blue dárková sada II.
Dolce & Gabbana Light Blue dárková sada II.
Doprava zdarma
toaletní voda 50 ml + tělový krém 100 ml
1 459

Kód: DOG0053 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Dolce & Gabbana Light Blue
toaletní voda 50 ml + tělový krém 100 ml | 1 459

Popis parfému Dolce & Gabbana Light Blue

Toaletní voda Light Blue je velice oblíbenou letní vůní značky Dolce & Gabbana. Jednou z jejích hlavních složek je sicilský citron. Již při prvním přivonění se rázem ocitnete na sicilských plážích plných svěžího vánku a rozpáleného písku.

Dolce & Gabbana Light Blue je svěží ovocno-květinovou vůní, která vás pohltí svou energií a jedinečností. Hodí se pro ženy všech věkových kategorií, které se nebojí výzvy a které se chtějí cítit nespoutaně. Vůně je vhodná především do teplých letních dní. I ve vnitrozemí si budete připadat, jako byste se procházela po přímořské kolonádě.

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana – ve světě módy existuje několik značek, které znají dokonce i ti, kdo se o módu příliš nezajímají. Patří k nim také Dolce & Gabbana, známá italská značka, která kromě oblečení, kabelek nebo bot nemohla opomenout ani jeden z nejdůležitějších doplňků, tedy vůně. Parfémy Dolce & Gabbana se nebojí být lehce výstřední a v centru pozornosti. Skrývá se v nich italská povaha – otevřená, vášnivá, sebevědomá a také trochu tajemná.

Talentovaní designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana vytvořili obchodní značku ze svých příjmení a přinesli na trh jednu z nejosobitějších módních linií s jedinečným stylem a neodolatelným švihem. Dolce&Gabbana představuje autentický a nekonvenční luxus. Silná identita nabývala na síle a vytříbenosti celá desetiletí, už od svého vzniku v roce 1985. Nevšední kreativita zakladatelů se přenesla do výrazu a celé strategie značky a pomohla vybudovat dnešní pevnou pozici.