Dolce & Gabbana Khol Penciltužka na oči pro kouřové líčení

Dolce & Gabbana Khol Pencil tužka na oči pro kouřové líčení
Dolce & Gabbana Khol Pencil tužka na oči pro kouřové líčení
odstín Peacock 3 2,04 g

Kód: DOG1307 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Dolce & Gabbana Khol Pencil
Vlastnosti

Popis:
Tužka na oči pro kouřové líčení Dolce & Gabbana Khol Pencil má speciální měkký hrot, který obsahuje bohatý pigment a výjimečnou barvu s jedinečnou intenzitou. Tužka snadno klouže po povrchu pleti a vytváří speciální kouřové líčení. Zvýraznění očí tužkou rozzáří celou vaši tvář, podtrhne krásu očí a hloubku vašeho pohledu.
Popusťte uzdu své fantazii a vyzkoušejte různé typy líčení. Tužka Khol Pencil je vhodná pro ženy, které chtějí dosáhnout sexy kouřového líčení nebo odvážného dramatického vzhledu. Tužku je možné použít i k jemnému dennímu líčení. Je k očím šetrná, nedráždí je a neobsahuje žádnou parfemaci. Podtrhněte krásu svých očí vhodným líčením ve správnou dobu!

Účinky:

  • snadno klouže po povrchu pleti
  • vytváří speciální kouřové líčení
  • zvýrazňuje oči
  • dokonale oči rozzáří
  • podtrhuje krásu očí a hloubku jejich pohledu
  • je šetrná a nedráždí oči
  • neobsahuje parfemaci

Jak aplikovat:
Po aplikaci očních stínů naneste tužku na vnitřní okraj spodního víčka a do vnějších rohů. Takovéto líčení vystačí na běžné denní nošení.
Večerní líčení můžete více zvýraznit. Podle vašeho uvážení můžete tužku nanést na dolní i horní víčko v podobě linek nebo zvolit dramatický vzhled. V tomto případě aplikujte tužku po celém víčku a štětečkem mírně rozmázněte a zjemněte barvu. Na takto připravená víčka můžete ještě nanést oční stíny.

Vlastnosti

Odstín
modrý

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana ve své tvorbě ukrývá typickou italskou povahu – otevřenou, vášnivou, sebevědomou a také trochu tajemnou. Designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana v roce 1985 vytvořili značku, která přináší osobité a nepřehlédnutelné módní linie s provokativními a sexy rysy.

I parfémy Dolce & Gabbana přináší kombinaci italského kouzla a sicilské tradice. Vonné kompozice jsou nadčasové a nebojí se být lehce výstřední a excentrická stejně jako celý středomořský styl.

První vůně Dolce & Gabbana vyšla v roce 1992. Bez pochyby nejoblíbenější je dnes již ikonická klasika Light Blue, která doma nemůže chybět žádné ženě, jež miluje svěží květinovo-ovocné tóny.

Recenze Dolce & Gabbana Khol Pencil