Dolce & Gabbana Khol Pencil

tužka na oči pro kouřové líčení

Dolce & Gabbana Khol Pencil tužka na oči pro kouřové líčení
Dolce & Gabbana Khol Pencil tužka na oči pro kouřové líčení
Dolce & Gabbana Khol Pencil tužka na oči pro kouřové líčení
Výprodej
odstín True White 2 2,04 g
410

Kód: DOG1306 | 1 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pátek 16. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra pátek 16. 11. 2018
Dolce & Gabbana Khol Pencil
odstín True White 2 2,04 g | 410

Popis kosmetiky Dolce & Gabbana Khol Pencil

Popis:
Tužka na oči pro kouřové líčení Dolce & Gabbana Khol Pencil má speciální měkký hrot, který obsahuje bohatý pigment a výjimečnou barvu s jedinečnou intenzitou. Tužka snadno klouže po povrchu pleti a vytváří speciální kouřové líčení. Zvýraznění očí tužkou rozzáří celou vaši tvář, podtrhne krásu očí a hloubku vašeho pohledu.
Popusťte uzdu své fantazii a vyzkoušejte různé typy líčení. Tužka Khol Pencil je vhodná pro ženy, které chtějí dosáhnout sexy kouřového líčení nebo odvážného dramatického vzhledu. Tužku je možné použít i k jemnému dennímu líčení. Je k očím šetrná, nedráždí je a neobsahuje žádnou parfemaci. Podtrhněte krásu svých očí vhodným líčením ve správnou dobu!

Účinky:

  • snadno klouže po povrchu pleti
  • vytváří speciální kouřové líčení
  • zvýrazňuje oči
  • dokonale oči rozzáří
  • podtrhuje krásu očí a hloubku jejich pohledu
  • je šetrná a nedráždí oči
  • neobsahuje parfemaci

Jak aplikovat:
Po aplikaci očních stínů naneste tužku na vnitřní okraj spodního víčka a do vnějších rohů. Takovéto líčení vystačí na běžné denní nošení.
Večerní líčení můžete více zvýraznit. Podle vašeho uvážení můžete tužku nanést na dolní i horní víčko v podobě linek nebo zvolit dramatický vzhled. V tomto případě aplikujte tužku po celém víčku a štětečkem mírně rozmázněte a zjemněte barvu. Na takto připravená víčka můžete ještě nanést oční stíny.

Vlastnosti

Barva
modrá
Voděodolné
ne

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana – ve světě módy existuje několik značek, které znají dokonce i ti, kdo se o módu příliš nezajímají. Patří k nim také Dolce & Gabbana, známá italská značka, která kromě oblečení, kabelek nebo bot nemohla opomenout ani jeden z nejdůležitějších doplňků, tedy vůně. Parfémy Dolce & Gabbana se nebojí být lehce výstřední a v centru pozornosti. Skrývá se v nich italská povaha – otevřená, vášnivá, sebevědomá a také trochu tajemná.

Talentovaní designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana vytvořili obchodní značku ze svých příjmení a přinesli na trh jednu z nejosobitějších módních linií s jedinečným stylem a neodolatelným švihem. Dolce&Gabbana představuje autentický a nekonvenční luxus. Silná identita nabývala na síle a vytříbenosti celá desetiletí, už od svého vzniku v roce 1985. Nevšední kreativita zakladatelů se přenesla do výrazu a celé strategie značky a pomohla vybudovat dnešní pevnou pozici.