Dolce & Gabbana The Foundationmake-up pro matný vzhled

Dolce & Gabbana The Foundation make-up pro matný vzhled
Dolce & Gabbana The Foundation make-up pro matný vzhled
odstín No. 75 Bisque SPF 20 (Perfect Matte Liquid Foundation) 30 ml

Kód: DOG1236 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Dolce & Gabbana The Foundation
Vlastnosti

Popis:
Make-up Dolce & Gabbana Foundation vytvoří s vaší pomocí bezchybný a hedvábně matný vzhled pleti. Inovativní a vysoce výkonný matující komplex je spojen s ochranným faktorem proti škodlivému slunečnímu záření a vytváří tak jedinečnou zkrášlující a praktickou kombinaci, kterou ženy ocení.
Textura tohoto přípravku opravuje a kryje všechny nedokonalosti pleti a vyniká dlouhou trvanlivostí. Hebká konzistence se dobře nanáší a vytváří stejnoměrný, precizně hladký povrch pleti, který vydrží neporušený až 12 hodin. Složení je velmi šetrné, nezatěžuje pleť, neobsahuje žádnou parfemaci a zajišťuje střední až plné krytí.
Matný vzhled ocení zejména uživatelky, které mají mastnou, smíšenou nebo k lesku náchylnou pleť. Matující make-up Foundation pohltí nadměrnou mastnotu pleti, vyrovná její tón a navíc ji ochrání před slunečním zářením středně silným ochranným faktorem. Použijte kvalitní make-up, který vaši pleť zdokonalí a ochrání ji před sluncem!

Účinky:

  • vytvoří bezchybný a hedvábně matný vzhled pleti
  • poskytuje ochranu proti škodlivému slunečnímu záření
  • opravuje a kryje nedokonalosti pleti
  • dlouhoudobá trvanlivost
  • pohlcuje nadměrnou mastnotu pleti
  • vyrovnává tón pleti
  • nezatěžuje pleť

 Složení:

  • speciální polymery – zajišťují odolnost proti otěru
  • faktor SPF 20 – chrání pleť proti škodlivému slunečnímu záření 

Typ pleti:
Pro mastnou a smíšenou pleť.

Jak aplikovat:
Naneste malé množství make-upu na čelo, nos, tváře a bradu. Nanášejte od středu obličeje směrem ven, dokud produkt stejnoměrně nepokryje celý obličej. Pokud potřebuje získat větší krytí, naneste ještě jednu vrstvu. Nanášet můžete prsty nebo aplikačním štětečkem, kterým dosáhnete preciznějšího vzhledu.

Vlastnosti

Konzistence
fluid
Typ pleti
mastná, pro všechny typy pleti, smíšená
Ochrana proti slunci
bez SPF
Efekt
matný
Odstín make-up
light

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana ve své tvorbě ukrývá typickou italskou povahu – otevřenou, vášnivou, sebevědomou a také trochu tajemnou. Designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana v roce 1985 vytvořili značku, která přináší osobité a nepřehlédnutelné módní linie s provokativními a sexy rysy.

I parfémy Dolce & Gabbana přináší kombinaci italského kouzla a sicilské tradice. Vonné kompozice jsou nadčasové a nebojí se být lehce výstřední a excentrická stejně jako celý středomořský styl.

První vůně Dolce & Gabbana vyšla v roce 1992. Bez pochyby nejoblíbenější je dnes již ikonická klasika Light Blue, která doma nemůže chybět žádné ženě, jež miluje svěží květinovo-ovocné tóny.

Recenze Dolce & Gabbana The Foundation