Dolce & Gabbana Dolce Rosa Excelsaparfémovaná voda pro ženy

4×
Dolce & Gabbana Dolce Rosa Excelsa parfémovaná voda pro ženy
Dolce & Gabbana Dolce Rosa Excelsa parfémovaná voda pro ženy
75 ml

Kód: DOG2968 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Dolce & Gabbana Dolce Rosa Excelsa
Složení

Odhalte smyslný aspekt svého ženství s parfémovanou vodou pro ženy Dolce & Gabbana Dolce Rosa Excelsa. Je exotická, vášnivá, velmi ženská i přirozená. Přeneste se na kouzelnou Sicílii, která je krásná a uchvacující.

Opojné a velmi svůdné složení je směsí květin a dřevitých tónů. Začíná vůní papájovníku, narcisu a růže. Přidává se božská lilie a amarylis. Vše doplňuje kašmír, santalové dřevo a pižmo.

Vůně Dolce Rosa Excelsa je exotická a ženská. Vznešené tony ji dodávají na smyslnosti. Nechte se unášet na vlnách této dokonalé vůně. Stane se vaším nepostradatelným doplňkem i přítelkyní.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
neroli, květ papáji
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, amarylka, leknín, turecká růže, narcis
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo, santalové dřevo, kašmírové dřevo
Druh vůně
květinová

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana ve své tvorbě ukrývá typickou italskou povahu – otevřenou, vášnivou, sebevědomou a také trochu tajemnou. Designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana v roce 1985 vytvořili značku, která přináší osobité a nepřehlédnutelné módní linie s provokativními a sexy rysy.

I parfémy Dolce & Gabbana přináší kombinaci italského kouzla a sicilské tradice. Vonné kompozice jsou nadčasové a nebojí se být lehce výstřední a excentrická stejně jako celý středomořský styl.

První vůně Dolce & Gabbana vyšla v roce 1992. Bez pochyby nejoblíbenější je dnes již ikonická klasika Light Blue, která doma nemůže chybět žádné ženě, jež miluje svěží květinovo-ovocné tóny.

Recenze Dolce & Gabbana Dolce Rosa Excelsa