Dolce & Gabbana The Brush

velký štětec na oční stíny a kontury lícních kostí

Dolce & Gabbana The Brush velký štětec na oční stíny a kontury lícních kostí
Dolce & Gabbana The Brush velký štětec na oční stíny a kontury lícních kostí
Dolce & Gabbana The Brush velký štětec na oční stíny a kontury lícních kostí
609

Kód: DOG1321 | 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra středa 24. 10. 2018
Osobní odběr
čtvrtek 25. 10. 2018
Dolce & Gabbana The Brush
| 609

Popis kosmetiky Dolce & Gabbana The Brush

Popis:
Velký štětec Dolce & Gabbana Brush je určen na líčení očních stínů a kontur lícních kostí. Tento jedinečný pomocník má kuželový tvar a pomůže vám zajistit precizní líčení jako od profesionálního maskéra. Nalíčíte s ním make-up očí a stejně dobře s ním vykreslíte kontury lícních kostí.
Precizní líčení vyžaduje kvalitní kosmetické pomůcky. Štětec Brush je vyroben z přírodních štětin, které jsou dokonale přizpůsobivé a jednoduchým způsobem jimi můžete aplikovat líčidla a definovat obličejové rysy.
Štětec Brush je určen pro ženy, které potřebují docílit kvalitního a profesionálně vypadajícího líčení. Vysoce kvalitní štětiny jsou vyrobeny ze 70 % z kozí srsti a z 30 % z hřívy poníka. Přírodní materiál má skvělé užitné vlastnosti. Dokonale se přizpůsobí potřebám líčení a má dlouhou životnost. Dopřejte si kvalitní štětec, který vám usnadní líčení!

Jak používat:
Nanášejte líčidla podle aktuální potřeby. Štětec je vhodný pro líčení očních víček, kontur lícních kostí, tváří nebo pro nanesení rozjasňovače do okolí očí. Po každém použití utřete štětec alespoň ubrouskem, aby se na štětci nehromadily zbytky stínů nebo ostatních líčidel.

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana – ve světě módy existuje několik značek, které znají dokonce i ti, kdo se o módu příliš nezajímají. Patří k nim také Dolce & Gabbana, známá italská značka, která kromě oblečení, kabelek nebo bot nemohla opomenout ani jeden z nejdůležitějších doplňků, tedy vůně. Parfémy Dolce & Gabbana se nebojí být lehce výstřední a v centru pozornosti. Skrývá se v nich italská povaha – otevřená, vášnivá, sebevědomá a také trochu tajemná.

Talentovaní designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana vytvořili obchodní značku ze svých příjmení a přinesli na trh jednu z nejosobitějších módních linií s jedinečným stylem a neodolatelným švihem. Dolce&Gabbana představuje autentický a nekonvenční luxus. Silná identita nabývala na síle a vytříbenosti celá desetiletí, už od svého vzniku v roce 1985. Nevšední kreativita zakladatelů se přenesla do výrazu a celé strategie značky a pomohla vybudovat dnešní pevnou pozici.