Dolce & Gabbana The Brush

velký štětec na oční stíny a kontury lícních kostí

Dolce & Gabbana The Brush velký štětec na oční stíny a kontury lícních kostí
Dolce & Gabbana The Brush velký štětec na oční stíny a kontury lícních kostí
Dolce & Gabbana The Brush velký štětec na oční stíny a kontury lícních kostí

Kód: DOG1321 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Dárek pro vás
Kupte si jakýkoliv produkt z kategorie pleť nebo líčení alespoň za 790Kč a v košíku si můžete vybrat z několika čisticích produktů na pleť z kolekce Saffee.
Dolce & Gabbana The Brush

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Dolce & Gabbana The Brush

Popis:
Velký štětec Dolce & Gabbana Brush je určen na líčení očních stínů a kontur lícních kostí. Tento jedinečný pomocník má kuželový tvar a pomůže vám zajistit precizní líčení jako od profesionálního maskéra. Nalíčíte s ním make-up očí a stejně dobře s ním vykreslíte kontury lícních kostí.
Precizní líčení vyžaduje kvalitní kosmetické pomůcky. Štětec Brush je vyroben z přírodních štětin, které jsou dokonale přizpůsobivé a jednoduchým způsobem jimi můžete aplikovat líčidla a definovat obličejové rysy.
Štětec Brush je určen pro ženy, které potřebují docílit kvalitního a profesionálně vypadajícího líčení. Vysoce kvalitní štětiny jsou vyrobeny ze 70 % z kozí srsti a z 30 % z hřívy poníka. Přírodní materiál má skvělé užitné vlastnosti. Dokonale se přizpůsobí potřebám líčení a má dlouhou životnost. Dopřejte si kvalitní štětec, který vám usnadní líčení!

Jak používat:
Nanášejte líčidla podle aktuální potřeby. Štětec je vhodný pro líčení očních víček, kontur lícních kostí, tváří nebo pro nanesení rozjasňovače do okolí očí. Po každém použití utřete štětec alespoň ubrouskem, aby se na štětci nehromadily zbytky stínů nebo ostatních líčidel.

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana ve své tvorbě ukrývá typickou italskou povahu – otevřenou, vášnivou, sebevědomou a také trochu tajemnou. Designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana v roce 1985 vytvořili značku, která přináší osobité a nepřehlédnutelné módní linie s provokativními a sexy rysy.

I parfémy Dolce & Gabbana přináší kombinaci italského kouzla a sicilské tradice. Vonné kompozice jsou nadčasové a nebojí se být lehce výstřední a excentrická stejně jako celý středomořský styl.

První vůně Dolce & Gabbana vyšla v roce 1992. Bez pochyby nejoblíbenější je dnes již ikonická klasika Light Blue, která doma nemůže chybět žádné ženě, jež miluje svěží květinovo-ovocné tóny.