Dolce & Gabbana The Brushštětec pro stínování

Dolce & Gabbana The Brush štětec pro stínování
Dolce & Gabbana The Brush štětec pro stínování
štětec pro stínování

Kód: DOG1315 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Dolce & Gabbana The Brush

Popis:
Štětec pro stínování Dolce & Gabbana Brush je jedinečná pomůcka k profesionálnímu líčení vašich očí. Rychle a jednoduše dokáže pomocí speciálních přírodních štětin nanést a vhodně umístit stíny na oční víčka. Zúžené štětinky umožňují snadnější mísení a kombinování očních stínů.
Štětec Brush nanáší přesné množství make-upu na oční víčka a zajišťuje tak rovnoměrné a velmi precizní líčení. Je vyroben z přírodních kozích štětin, které jsou dokonale přizpůsobivé. Přírodní materiál má skvělé užitné vlastnosti a dlouhou životnost. Štětec je určen pro náročné ženy, které chtějí dosáhnout profesionální kvality svého make-upu. Dopřejte si štětec, který líčení vašich očí usnadní a zdokonalí!

Jak používat:
Nanášejte oční stíny podle aktuální potřeby. Pro sexy kouřový efekt naneste tmavé oční stíny poblíž řas. Po každém použití utřete štětec alespoň ubrouskem, aby se na štětci nehromadily zbytky stínů nebo jiných líčidel.

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana ve své tvorbě ukrývá typickou italskou povahu – otevřenou, vášnivou, sebevědomou a také trochu tajemnou. Designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana v roce 1985 vytvořili značku, která přináší osobité a nepřehlédnutelné módní linie s provokativními a sexy rysy.

I parfémy Dolce & Gabbana přináší kombinaci italského kouzla a sicilské tradice. Vonné kompozice jsou nadčasové a nebojí se být lehce výstřední a excentrická stejně jako celý středomořský styl.

První vůně Dolce & Gabbana vyšla v roce 1992. Bez pochyby nejoblíbenější je dnes již ikonická klasika Light Blue, která doma nemůže chybět žádné ženě, jež miluje svěží květinovo-ovocné tóny.

Recenze Dolce & Gabbana The Brush