Dolce & Gabbana The Brushštětec na tvářenku

Dolce & Gabbana The Brush štětec na tvářenku
Dolce & Gabbana The Brush štětec na tvářenku
štětec na tvářenku

Kód: DOG1314 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte nad 1 200 Kč a vyberte si svůj perfektní dárek v košíku. Akce platí do vyprodání zásob.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Dolce & Gabbana The Brush

Popis:
Štětec na tvářenku Dolce & Gabbana Brush je skvělá pomůcka pro nanášení make-upu žen, které chtějí dosáhnout profesionální kvality svého make-upu. Štětec nanáší přesné množství make-upu na tváře a zajišťuje tak rovnoměrné a velmi precizní líčení. Dokonale nanáší tvářenku, ale stejně dobře s ním vykreslíte kontury lícních kostí.
Štětec Brush má kuželový tvar a je vyroben z přírodních štětin z kozí srsti. Štětiny jsou dokonale přizpůsobivé a mají dlouhou trvanlivost. Jednoduchým způsobem jimi můžete aplikovat líčidla a definovat obličejové rysy pro přirozený a svěží vzhled. Používejte kvalitní štětec, aby vaše líčení bylo dokonalé!

Jak používat:
Nanášejte líčidla podle aktuální potřeby. Štětec je vhodný pro líčení kontur lícních kostí, tváří nebo pro nanesení rozjasňovače do okolí očí. Pokud používáte štětec k různému líčení, po každém použití štětec důkladně vyčistěte, aby se na něm nehromadily zbytky líčidel.

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana ve své tvorbě ukrývá typickou italskou povahu – otevřenou, vášnivou, sebevědomou a také trochu tajemnou. Designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana v roce 1985 vytvořili značku, která přináší osobité a nepřehlédnutelné módní linie s provokativními a sexy rysy.

I parfémy Dolce & Gabbana přináší kombinaci italského kouzla a sicilské tradice. Vonné kompozice jsou nadčasové a nebojí se být lehce výstřední a excentrická stejně jako celý středomořský styl.

První vůně Dolce & Gabbana vyšla v roce 1992. Bez pochyby nejoblíbenější je dnes již ikonická klasika Light Blue, která doma nemůže chybět žádné ženě, jež miluje svěží květinovo-ovocné tóny.

Recenze Dolce & Gabbana The Brush