Dolce & Gabbana The Brush

štětec na rty

Dolce & Gabbana The Brush štětec na rty
Dolce & Gabbana The Brush štětec na rty
štětec na rty

Kód: DOG1317 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Dolce & Gabbana The Brush
štětec na rty

Popis produktu Dolce & Gabbana The Brush

Popis:
Štětec na rty Dolce & Gabbana Brush je speciální pomocník, který vám pomůže nalíčit a perfektně zvýraznit vaše rty. Zaoblený konec štětečku nabízí pružnou špičku pro rychlou, snadnou a precizní aplikaci líčidla. Každé dokonalé líčení vyžaduje kvalitní pomůcky na nanášení kosmetických přípravků. Tento štěteček je vyroben z přírodních štětin a umožní vám tak bezchybné nanesení rtěnky nebo lesku na rty.
Štětec Brush nanáší přesné množství líčida na rty a zajišťuje tak rovnoměrné, velmi precizní a dlouhotrvající líčení. Můžete jej také využít ke korekci drobných nedokonalostí pleti nebo k nanášení báze pod rtěnku. Líčení rtů štětečkem je přesnější a celkově dokonalejší, než klasické nanášení rtěnky. Dopřejte si krásné a maximálně svůdné rty!

Jak používat:
Nanášejte nejprve obrys rtů pružnou špičkou a poté vyplňte celou plochu rtů. Kartáček po líčení vyčistěte.

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana ve své tvorbě ukrývá typickou italskou povahu – otevřenou, vášnivou, sebevědomou a také trochu tajemnou. Designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana v roce 1985 vytvořili značku, která přináší osobité a nepřehlédnutelné módní linie s provokativními a sexy rysy.

I parfémy Dolce & Gabbana přináší kombinaci italského kouzla a sicilské tradice. Vonné kompozice jsou nadčasové a nebojí se být lehce výstřední a excentrická stejně jako celý středomořský styl.

První vůně Dolce & Gabbana vyšla v roce 1992. Bez pochyby nejoblíbenější je dnes již ikonická klasika Light Blue, která doma nemůže chybět žádné ženě, jež miluje svěží květinovo-ovocné tóny.