Dolce & Gabbana The Brushštětec na pudr

Dolce & Gabbana The Brush štětec na pudr
Dolce & Gabbana The Brush štětec na pudr
štětec na pudr

Kód: DOG1313 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Dolce & Gabbana The Brush

Popis:
Štětec Dolce & Gabbana Brush je vhodný na nanášení pudru a zajišťuje tak heboučkou tečku vašeho líčení. Nanáší přesné množství pudru na obličej a zajišťuje tak rovnoměrné a velmi kvalitní nalíčení. Precizní líčení vyžaduje kvalitní kosmetické pomůcky, proto je štětec Brush vyroben z přírodních štětin, které jsou dokonale přizpůsobivé a jednoduchým způsobem jimi můžete pudr aplikovat.
Štětec na nanášení pudru Dolce & Gabbana Brush je určen pro náročné ženy, které chtějí dosáhnout profesionální kvality svého make-upu. Je ideální pro použití na pudr, tvářenku nebo tónovací přípravek na pleť. Použijte vysoce kvalitní pomůcku na nanášení pudru, aby vaše tvář byla dokonalá!

Jak používat:
Nanášejte pudr podle aktuální potřeby. Štětec je vhodný pro nanášení pudru, tvářenky nebo pro nanesení tónovacího přípravku do okolí očí. Pokud používáte štětec k různému líčení, po každém použití štětec důkladně vyčistěte, aby se na něm nehromadily zbytky líčidel.

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana ve své tvorbě ukrývá typickou italskou povahu – otevřenou, vášnivou, sebevědomou a také trochu tajemnou. Designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana v roce 1985 vytvořili značku, která přináší osobité a nepřehlédnutelné módní linie s provokativními a sexy rysy.

I parfémy Dolce & Gabbana přináší kombinaci italského kouzla a sicilské tradice. Vonné kompozice jsou nadčasové a nebojí se být lehce výstřední a excentrická stejně jako celý středomořský styl.

První vůně Dolce & Gabbana vyšla v roce 1992. Bez pochyby nejoblíbenější je dnes již ikonická klasika Light Blue, která doma nemůže chybět žádné ženě, jež miluje svěží květinovo-ovocné tóny.

Recenze Dolce & Gabbana The Brush