Dolce & Gabbana The Brushštětec na oční stíny

Dolce & Gabbana The Brush štětec na oční stíny
Dolce & Gabbana The Brush štětec na oční stíny
štětec na oční stíny

Kód: DOG1316 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Dolce & Gabbana The Brush

Popis:
Štětec na oční stíny Dolce & Gabbana Brush je určen na líčení očních stínů nebo kontur lícních kostí a zesvětlování očního okolí. Nalíčíte s ním perfektní oční make-up, ale stejně dobře s ním vykreslíte kontury lícních kostí.
Štětec Brush má kuželový tvar a je vyroben z přírodních štětin, které jsou dokonale přizpůsobivé a mají dlouhou trvanlivost. Jednoduchým způsobem jimi můžete aplikovat líčidla a definovat obličejové rysy.
Pomůcka je určena pro náročné ženy, které chtějí dosáhnout profesionální kvality svého make-upu. Vysoce kvalitní štětiny jsou vyrobeny ze 70 % z kozí srsti a z 30 % z hřívy poníka. Přírodní materiál má skvělé užitné vlastnosti. Dopřejte si k líčení kvalitní štětec, který se stane vaším oblíbeným pomocníkem!

Jak používat:
Nanášejte líčidla podle aktuální potřeby. Štětec je vhodný pro líčení očních víček, kontur lícních kostí, tváří nebo pro nanesení rozjasňovače do okolí očí. Po každém použití utřete štětec alespoň ubrouskem, aby se na štětci nehromadily zbytky stínů nebo ostatních líčidel.

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana ve své tvorbě ukrývá typickou italskou povahu – otevřenou, vášnivou, sebevědomou a také trochu tajemnou. Designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana v roce 1985 vytvořili značku, která přináší osobité a nepřehlédnutelné módní linie s provokativními a sexy rysy.

I parfémy Dolce & Gabbana přináší kombinaci italského kouzla a sicilské tradice. Vonné kompozice jsou nadčasové a nebojí se být lehce výstřední a excentrická stejně jako celý středomořský styl.

První vůně Dolce & Gabbana vyšla v roce 1992. Bez pochyby nejoblíbenější je dnes již ikonická klasika Light Blue, která doma nemůže chybět žádné ženě, jež miluje svěží květinovo-ovocné tóny.

Recenze Dolce & Gabbana The Brush