Dolce & Gabbana The Brush

štětec na make-up

Dolce & Gabbana The Brush štětec na make-up
Dolce & Gabbana The Brush štětec na make-up
Dolce & Gabbana The Brush štětec na make-up
Výprodej
štětec na make-up
705

Kód: DOG1318 | 1 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra středa 14. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra středa 14. 11. 2018
Dolce & Gabbana The Brush
štětec na make-up | 705

Popis kosmetiky Dolce & Gabbana The Brush

Popis:
Štětec na make-up Dolce & Gabbana Brush je určen pro náročné ženy, které chtějí dosáhnout profesionální kvality svého make-upu. Štětec má speciální tvar, díky kterému nanáší přesné množství make-upu a zajišťuje tak rovnoměrné a velmi precizní líčení. Každé dokonalé líčení vyžaduje kvalitní pomůcky na nanášení kosmetických přípravků.
Štětec Brush je určen pro stejnoměrné a hladké nalíčení, bez chybiček na kráse. Je vybaven zúženou špičkou, která se zaměřuje na těžce dostupná místa. Štětiny jsou syntetické, dobře se přizpůsobují a vynikají dlouhou výdrží. Je možné je použít na krémová i tekutá líčidla. Jednou stranou štětce můžete nanést základ make-upu a druhou stranou naneste make-up. Dopřejte si kvalitní pomůcku, která vám pomůže vytvořit dokonalý make-up jako od profesionálního maskéra!

Jak používat:
Pokud používáte základ pod make-up, nanášejte ho jednou stranou štětce. Pro dokončení make-upu použijte čistou stranu štětce. Důkladně štětec po každém líčení očistěte, aby vaše další líčení bylo opět dokonalé.

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana – ve světě módy existuje několik značek, které znají dokonce i ti, kdo se o módu příliš nezajímají. Patří k nim také Dolce & Gabbana, známá italská značka, která kromě oblečení, kabelek nebo bot nemohla opomenout ani jeden z nejdůležitějších doplňků, tedy vůně. Parfémy Dolce & Gabbana se nebojí být lehce výstřední a v centru pozornosti. Skrývá se v nich italská povaha – otevřená, vášnivá, sebevědomá a také trochu tajemná.

Talentovaní designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana vytvořili obchodní značku ze svých příjmení a přinesli na trh jednu z nejosobitějších módních linií s jedinečným stylem a neodolatelným švihem. Dolce&Gabbana představuje autentický a nekonvenční luxus. Silná identita nabývala na síle a vytříbenosti celá desetiletí, už od svého vzniku v roce 1985. Nevšední kreativita zakladatelů se přenesla do výrazu a celé strategie značky a pomohla vybudovat dnešní pevnou pozici.