Dolce & Gabbana The Brushštětec na make-up

Dolce & Gabbana The Brush štětec na make-up
Dolce & Gabbana The Brush štětec na make-up
štětec na make-up

Kód: DOG1318 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte nad 1 200 Kč a vyberte si svůj perfektní dárek v košíku. Akce platí do vyprodání zásob.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Dolce & Gabbana The Brush

Popis:
Štětec na make-up Dolce & Gabbana Brush je určen pro náročné ženy, které chtějí dosáhnout profesionální kvality svého make-upu. Štětec má speciální tvar, díky kterému nanáší přesné množství make-upu a zajišťuje tak rovnoměrné a velmi precizní líčení. Každé dokonalé líčení vyžaduje kvalitní pomůcky na nanášení kosmetických přípravků.
Štětec Brush je určen pro stejnoměrné a hladké nalíčení, bez chybiček na kráse. Je vybaven zúženou špičkou, která se zaměřuje na těžce dostupná místa. Štětiny jsou syntetické, dobře se přizpůsobují a vynikají dlouhou výdrží. Je možné je použít na krémová i tekutá líčidla. Jednou stranou štětce můžete nanést základ make-upu a druhou stranou naneste make-up. Dopřejte si kvalitní pomůcku, která vám pomůže vytvořit dokonalý make-up jako od profesionálního maskéra!

Jak používat:
Pokud používáte základ pod make-up, nanášejte ho jednou stranou štětce. Pro dokončení make-upu použijte čistou stranu štětce. Důkladně štětec po každém líčení očistěte, aby vaše další líčení bylo opět dokonalé.

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana ve své tvorbě ukrývá typickou italskou povahu – otevřenou, vášnivou, sebevědomou a také trochu tajemnou. Designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana v roce 1985 vytvořili značku, která přináší osobité a nepřehlédnutelné módní linie s provokativními a sexy rysy.

I parfémy Dolce & Gabbana přináší kombinaci italského kouzla a sicilské tradice. Vonné kompozice jsou nadčasové a nebojí se být lehce výstřední a excentrická stejně jako celý středomořský styl.

První vůně Dolce & Gabbana vyšla v roce 1992. Bez pochyby nejoblíbenější je dnes již ikonická klasika Light Blue, která doma nemůže chybět žádné ženě, jež miluje svěží květinovo-ovocné tóny.

Recenze Dolce & Gabbana The Brush