DKNY Be Delicioustělové mléko pro ženy

2×
DKNY Be Delicious tělové mléko pro ženy 475 ml
DKNY Be Delicious tělové mléko pro ženy 475 ml
475 ml

Kód: DKN1429 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému DKNY Be Delicious

Tělové mléko pro ženy bez krabičky DKNY Be Delicious je skvělý doplněk parfémované vody stejné řady. Vychutnejte si perfektní péči o svou pokožku. Po pravidelném používání mléka bude hydratovaná, šťavnatá a jemná s vůní, která je svěží a kořeněná s květinovými tóny a příměsí dřevin a jantaru. Ideální ro každodenní použití.

O značce DKNY

Moderní, sebejistá, ikonická – tak by se dala třemi slovy popsat značka Donna Karan inspirovaná energií newyorského velkoměsta. Je stvořena pro sebejistou ženu, která nikdy dopředu neví, kam ji nový den zavane. Objevte rozmanitý svět vůní Donna Karan New York, které obyčejné každodenní momenty promění v mimořádné zážitky.

Není to jen móda, čím si značka získala ženy po celém světě. Vůně DKNY jsou tím, co ve vás probudí touhu žít opravdu naplno. Již za ikonickou dnes platí parfémovaná voda DKNY Be Delicious – šťavnaté „jablíčko“ se svěží, ovocno-květinovou vůní, které okouzlí ženy v každém věku.

DKNY women vás ale okouzlí i celou řadou dalších dámských vůní. Vyzkoušejte například něžnou květinovku DKNY Pure nebo parfémovanou vodou DKNY Red Delicious, která se opět ukrývá ve flakónku připomínajícím jablko, tentokrát však v červeném odstínu. A protože ženy mají rády, když příjemně voní i jejich mužských protějšek, můžete vybírat také z kolekce pánských toaletních či kolínských vod DKNY men.

Recenze DKNY Be Delicious