Diva & Nice CosmeticsAccessories kulatá make-up houbička

3×
Diva & Nice Cosmetics Accessories kulatá make-up houbička
Diva & Nice Cosmetics Accessories kulatá make-up houbička
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
159

Ušetříte 38%
kulatá make-up houbička
98

Kód: DIV1961 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Diva & Nice Cosmetics Accessories

Popis:
Kulatá make-up houbička Diva & Nice Cosmetics je určena k pohodlnému nanášení make-upu. Kvalitní houbička nanese na váš obličej, krk i dekolt tolik make-upu, kolik potřebujete, a zanechá vaši tvář dokonale nalíčenou. Hliníkové černé držátko usnadňuje držení aplikátoru a vaše ruce tak zůstanou vždy čisté. Houbička má kulatý tvar, aby mohl být make-up dobře nanášen s maximální přesností na požadovaných místech. Dopřejte si aplikátor, který dodá vašemu líčení profesionální vzhled!

Vlastnosti:

  • pohodlně aplikuje make-up na pleť
  • dodává líčení profesionální vzhled
  • má kulatý tvar pro přesné nanášení make-upu

Materiál:

  • aplikátor z jemné pěny
  • držátko z černého hliníku

Jak používat:
Nanášejte make-up pomocí houbičky a stejnoměrně roztírejte od středu obličeje ke krajům.

O značce Diva & Nice Cosmetics

Česká společnost Diva & Nice Cosmetics, která byla založena v roce 1994, se specializuje na prodej dekorativní kosmetiky a příslušenství – labutěnky na pudr, štětce, pinzety, nůžky, make-up houbičky a mnoho dalších.

Filosofie Diva & Nice Cosmetics je jednoduchá – dodávat na trh kvalitní a současně finančně dostupné zboží. Nutno dodat, že tento cíl se jí dlouhodobě daří plnit. Velkou oblibu si získaly například přípravky na oči a nalepovací řasy Diva & Nice Cosmetics. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designová zrcátka různých tvarů a vzorů.

Diva & Nice Cosmetics se postupem času stala synonymem krásy a přitažlivosti. Její produkty se vyznačují snadnou použitelností a vysokou funkčností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že budete nadšeni! Značka Diva & Nice Cosmetics jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po perfektním, nepřehlédnutelném vzhledu, často vybírají očima a chtějí podtrhnout svůj osobitý styl.

Recenze Diva & Nice Cosmetics Accessories3