Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na aplikaci pudru velký

1×
Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na aplikaci pudru velký
Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na aplikaci pudru velký
MAX 443
169

Kód: DIV1950 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Diva & Nice Cosmetics Accessories

Popis:
Kosmetický štětec na pudr Diva & Nice Cosmetics je luxusní štětec vyrobený kombinací přírodního vlasu a kvalitního syntetického vlákna. Štětec má moderní design s dřevěným držátkem v růžové barvě, které se vyjímá vedle klasické černé barvy objímky. Jemná vlákna pudr dobře drží a zcela jistě oceníte lehkost, s jakou nanese štětec pudr na vaši tvář. Tvar štětce byl vyvinutý pro líčení pudrem na tvářích, krku a dekoltu, této aplikaci odpovídá také velikost hlavy štětce. Vlákna jsou k pleti velmi šetrná a jemná. Dopřejte si snadné líčení s perfektním pomocníkem!

Vlastnosti:

  • štětec má moderní design v kombinaci růžové a černé barvy
  • vlákna dobře drží pudrový prášek
  • pudr se nanáší lehce po celé ploše pleti
  • vlákna štětce jsou k pleti velmi šetrná a jemná

Materiál:

  • kombinace přírodního vlasu a kvalitního syntetického vlákna
  • držátko vyrobeno ze dřeva, lakováno na růžovou barvu

Jak používat:
Naneste pudr pomocí štětce na tvář a dlouhými tahy jemně rozetřete směrem od nosu ke krajům až do ztracena.

O značce Diva & Nice Cosmetics

Česká společnost Diva & Nice Cosmetics, která byla založena v roce 1994, se specializuje na prodej dekorativní kosmetiky a příslušenství – labutěnky na pudr, štětce, pinzety, nůžky, make-up houbičky a mnoho dalších.

Filosofie Diva & Nice Cosmetics je jednoduchá – dodávat na trh kvalitní a současně finančně dostupné zboží. Nutno dodat, že tento cíl se jí dlouhodobě daří plnit. Velkou oblibu si získaly například přípravky na oči a nalepovací řasy Diva & Nice Cosmetics. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designová zrcátka různých tvarů a vzorů.

Diva & Nice Cosmetics se postupem času stala synonymem krásy a přitažlivosti. Její produkty se vyznačují snadnou použitelností a vysokou funkčností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že budete nadšeni! Značka Diva & Nice Cosmetics jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po perfektním, nepřehlédnutelném vzhledu, často vybírají očima a chtějí podtrhnout svůj osobitý styl.

Recenze Diva & Nice Cosmetics Accessories1