Diva & Nice Cosmetics Accessoriesplochý štětec na make-up

Diva & Nice Cosmetics Accessories plochý štětec na make-up
Diva & Nice Cosmetics Accessories plochý štětec na make-up
plochý štětec na make-up

Kód: DIV1958 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Diva & Nice Cosmetics Accessories

Popis:
Plochý štětec na make-up Diva&Nice Cosmetics je kvalitní štětec určený k jednoduchému nanášení make-upu. Pohodlné držení, snadná manipulace a moderní design, to jsou nejdůležitější přednosti tohoto štětce. Tímto štětcem rozetřete make-up i na hůře dostupných částech obličeje. Štětec pomáhá vytvářet dokonalé přechody mezi pletí a make-upem, takže líčení působí profesionálně, vzdušně a nenásilně. Vlákna štětce a držátko v černém provedení působí elegantně a stylově.

Vlastnosti:

  • moderní design v černém provedení
  • plochý štětec perfektně roztírá make-up i na hůře dostupných částech obličeje
  • štětec pomáhá vytvářet dokonalé přechody mezi pletí a make-upem

Materiál:

  • vlas štětce je vyroben ze 100% černého nylonu
  • držátko je z tvrdého černého plastu

Jak používat:
Nanášejte make-up pomocí štětce a stejnoměrně roztírejte od středu obličeje ke krajům.

O značce Diva & Nice Cosmetics

Česká společnost Diva & Nice Cosmetics, která byla založena v roce 1994, se specializuje na prodej dekorativní kosmetiky a příslušenství – labutěnky na pudr, štětce, pinzety, nůžky, make-up houbičky a mnoho dalších.

Filosofie Diva & Nice Cosmetics je jednoduchá – dodávat na trh kvalitní a současně finančně dostupné zboží. Nutno dodat, že tento cíl se jí dlouhodobě daří plnit. Velkou oblibu si získaly například přípravky na oči a nalepovací řasy Diva & Nice Cosmetics. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designová zrcátka různých tvarů a vzorů.

Diva & Nice Cosmetics se postupem času stala synonymem krásy a přitažlivosti. Její produkty se vyznačují snadnou použitelností a vysokou funkčností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že budete nadšeni! Značka Diva & Nice Cosmetics jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po perfektním, nepřehlédnutelném vzhledu, často vybírají očima a chtějí podtrhnout svůj osobitý styl.

Recenze Diva & Nice Cosmetics Accessories