Diva & Nice CosmeticsAccessories štětec na aplikaci očních stínů

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na aplikaci očních stínů
Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na aplikaci očních stínů
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
139

Ušetříte 39%
MAX 443
84

Skladem | Kód: DIV1952
1
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
středa 8. 12. 2021

Popis:
Štětec na aplikaci očních stínů Diva&Nice Cosmetics je luxusní štětec vyrobený z přírodního vlasu. Tento štětec je určen k nanášení očních stínů, které je velmi snadné, díky perfektně vytvarovanému vlasu. Stíny tak lze aplikovat přesně na požadovaná místa. Štětec má dřevěné držátko v růžové barvě, která vkusně kontrastuje s černou objímkou. Štětec působí odlehčeným, přitom však elegantním dojmem a velmi dobře se s ním pracuje.

Vlastnosti:

  • moderní design v barevném provedení
  • tvarovaný štětec perfektně drží stíny na svých vlasech
  • štětec umožňuje snadnou a přesnou aplikaci očních stínů

Materiál:

  • vlákna štětce jsou vyrobena z přírodního vlasu
  • držátko je ze dřeva

Jak používat:
Nanášejte stíny pomocí štětce na víčka a oční okolí od koutku směrem ke krajům.

Česká společnost Diva & Nice Cosmetics, která byla založena v roce 1994, se specializuje na prodej dekorativní kosmetiky a příslušenství – labutěnky na pudr, štětce, pinzety, nůžky, make-up houbičky a mnoho dalších.

Filosofie Diva & Nice Cosmetics je jednoduchá – dodávat na trh kvalitní a současně finančně dostupné zboží. Nutno dodat, že tento cíl se jí dlouhodobě daří plnit. Velkou oblibu si získaly například přípravky na oči a nalepovací řasy Diva & Nice Cosmetics. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designová zrcátka různých tvarů a vzorů.

Diva & Nice Cosmetics se postupem času stala synonymem krásy a přitažlivosti. Její produkty se vyznačují snadnou použitelností a vysokou funkčností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že budete nadšeni! Značka Diva & Nice Cosmetics jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po perfektním, nepřehlédnutelném vzhledu, často vybírají očima a chtějí podtrhnout svůj osobitý styl.